Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest to do zrobienia w sumie.U Arabów do 45 bedzie strzelać bramki bo tam wiele nie trzeba.
1
@MOLESTA Yamal nie ma szans na ZP nawet jakby tu grał Messiego w prime.To nie jest jego czas na takie nagrody.Bramki przyjdą w koncu.Na ten moment nie można nic więcej oczekiwać.Hiszpan i tak robi zbyt dużo.Nie ma takich pilkarzy jak on w takim wieku.
0
Zmadowany Alvaro Morata.
4
@fart Durant ma szanse na wygranie 4x igrzysk z rzędu
0
@Rust_Cohle Zreszta jego wszystkie posty są praktycznie o Ronaldo.Normalne to chyba nie jest.
2
@NeroTFP1 Brakuje mu igrzysk by zamknąć tą wspaniałą kariere.
2
@Rust_Cohle Ten chlop to jeden wielki fejk.Mam wrazenie ze co drugi jego post to fejk.
https://x.com/UnknownViratian/status/1810032666131288526
0
@MesQueUnClub96 Może ale z takimi reprezentacjami jakie ma w grupie moze być o to ciężko.Beda go podwajać a nie widze tam ludzi którzy przejmą mecz poza nim.
1
@MesQueUnClub96 To prawda.Szkoda Grecji bo raczej małe szanse na awans.Kanada nr1 i o 2 powalczy Hiszpania z Australią.
2
USA vs Serbia spoko na papierze.
1
Ciekawe kim by był Maradona w naszych czasach.Z lepszą medycyną,taktyką i całym otoczeniem piłkarskim. @Comentateiro @mekston
1
@takisobiektos Ale tu nawet nie chodzi o Novaka.Z Tiafoe miał podobną obrone i Amerykanin się pomylił.Sens jest jeden czyli bronisz wszystko i przebijasz nawet jesli przeciwnik ma najłatwiejszego smecza na świecie i Carlos to robi.Oczywiście kordynacja ruchowa pozwala mu na wiele ale warto po prostu walczyć o kazda piłkę.
0
@takisobiektos No tak ale wciąz on mógł skonczyc to tym fh a jednak Carlos to wybronił.Tak jak mówie dajesz sobie szanse na coś.Novak tez spieprzył smecza z Carlosem rok temu a wydawał się on dosyc łatwy i tam Carlos rowniez dał sobie szanse.Czasami musisz wierzyc i liczyc ze rywal sie pomyli.
1
@Arden Nie ma nic na insta Gaviego
4
Wielki Giannis.
0
@Popitek12 Tommy Paul to marka popitku
0
@takisobiektos Gdyby nie wyjął tych dwóch pilek to nawet by do tego nie doszło.Swoją determinacją Carlos dał sobie szanse by przeciwnik zrobił błąd.W takich sytuacjach szansa jest marna a tu akurat Francuz zrobil babola.
1
@Popitek12 Nie no Rune na tym turnieju to jest chyba 7-8 do pucharu
1
@mekston W sumie punkt ktory dal drugiego seta.Arcyważny punkt.
2
Dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.Ręce z waty Francuza. @mekston
1
@Popitek12 Rune to pewnie robi wyjazd w next meczu
1
Ten Depay trochę na siłe.
9
@Barcasub No od Griezmanna,Theo czy Giroud nie ma nic xd
2
Piłkarze z Francji co zaczeli używać twittera.
5
@Comentateiro Mbappe to przyszły pryzydent Francji
3
Szkoda ze odchodzi taki baller z Premier League ale niech idzie się rozwijać.Za dobry był na CP.
1
@mekston Ciekawy jestem tego meczu.Med jak ma serwis to potrafi kosić.W tamtym roku odpadł z Carlosem w półfinale i nie wyglądał jakos bardzo zle.
0
@mekston Duza korzysc dla Meda przed meczem z Sinnerem.Odpoczął sobie tak naprawde.
37
Rzadko takie coś się w sumie zdarza w piłce.
0
@Rust_Cohle Ja raczej ide na valoranta lub lige legend