Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Po tym gemie napewno,łamak Meda
1
Ale Med zmarnował tego seciora,setowa przy własnym podaniu ajaj
2
@mekston @AFA To chcialem przekzać
2
@MesQueUnClub96 Nadal z Novakiem ma 29:30 a Alcaraz 2:3.Kwestia jednego meczu dodi.Federer troche gorzej niestety wygląda.
2
@MesQueUnClub96 Obecnie team Nadal,Federer i Alcaraz
9
@takisobiektos Wydaje mi się że chodzi mu o faze pucharową bez dogrywek,boiska z b klasy i jakby to powiedzieć większą swobode fizyczną
3
@takisobiektos Tu bardziej chyba chodzi o klimat Copa America
6
To by było dosyć ciekawe doświadczenie.Pomieszać ekipy i zagrac takie dwa turnieje.
0
@takisobiektos Alcaraz zawsze jest mocno zaniżany.Tutaj to jest takie 60-40.
1
Steve,Kerr,Erik Spoelstra i Tyronn Lue w sztabie.Team marzenie.
2
To nie przypadek ze Holger dostał prawie lote od gościa spoza top 200.Szkoda że jest tak zagubiony od ponad roku w tenisie i spada w rankingu co raz bardziej w dół.Jeszcze jakiś czas temu top3 młodych z Alcarazem i Sinnerem ale teraz to wielki zawód z kazdym turniejem. @mekston @barcelonaLM
1
Powiem tak Humbert w meczu z Alcarazem by zgniótł dziś Holgera.Zawodzi Duńczyk po raz kolejny.Słabiutki występ.
0
@mekston Taylor chyba byl top5-6 max czy sie myle?
0
@mekston Formy nie ma ale przy swoim podaniu nie wypada do 0
0
Rune jaki start xD
0
@MesQueUnClub96 W sumie już nie pamiętam kto wtedy na centrze był najlepszy.Moze Howard.
0
Team USA z 2012 na igrzyskach.
1
@MesQueUnClub96 W tym tyg pewnie podadzą coś ale plotki są ze na igrzyska moze byc ciezko
0
@Colon Hurkacza
1
@mekston
0
Taylor Fritz w ćwiercfinale Wimbledonu 2024.
0
@mekston Ta w ostatniej akcji meczu
0
@mekston De Minaur nie wiadomo czy zagra
0
@MesQueUnClub96 On bez tej kontuzji by miał szybką lote i to pewnie z Flisem.Dramatyczny turniej Huberta.
0
@mekston @MesQueUnClub96 Zasługuje Fritz na to,wrócic z 0;2 to tylko najwięksi moga a taki jest Taylor
4
Z klasą.Smutek gdy kolejny trener nie bierze cie na najwazniejszy turniej w siatkówce mimo ze sportowo masz argumenty.
2
@fart Ogolnie jak mowil to sie smial troche ale lubie ten jego mental
1
Fritz godnie repreznetuje Hugo Bossa
1
@MesQueUnClub96 Za ten mecz ma największy szacunek u mnie Zverev i czasami nawet mu kibicuje jak gra z jakimiś ogórkami
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz pokona Novaka jak ten już będzie fizycznie po drugiej stronie jak Fedex i Nadal