La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

1

"To ja nadal jestem numerem jeden. Wszyscy oczywiście mogą na to spojrzeć inaczej, ale ja nie będę. Muszę po prostu wyjść na parkiet i być sobą. Rzucać, gdy mam okazję, grać w obronie i to oni (koledzy z kadry) muszą się dostosować i grać wokół mnie. Tak to właśnie widzę." - anthony Edwards

Ulala to ja widzę, ze się grubo w dup..ie poprzewracało chłopakowi. ;D

/photo/1

1

@fart To jest ten mental.

2

@fart Ogolnie jak mowil to sie smial troche ale lubie ten jego mental

0

@takisobiektos @Encore Uważacie, ze to jest ten moment dla chłopaka, który jeszcze nic poważnego nie osiagnał? ;D
MŚ pokazały, że owszem potencjał jest ogromny, ale czy to jest ten czas? Oj chyba nie. ;)
Finały na zachodzie pokazały, że jeszcze dużo pracy przed Nim i za kilka lat będzie nr 1. ale nie Tu i Teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?