Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Klasyczny George Russel
0
@FcPortoFan1999 Chyba tak hah
1
Niezły ten 4 set...3 przełamania xd
1
@Xxxbarca4ever @Cule1234 Ciesze się że Bołądz jedzie,zapracował na to
1
@Xxxbarca4ever Dla mnie sportowo na ten moment był nr3 przyjmującym
2
Ale ugotował Grbić wtf
0
@agaFCB Trzy stracone podania to zbyt duzo
0
@agaFCB Serwis siadł i ciezko ale taki set musi sie zdarzyc czasami
4
Andy Murray już wiedział to w Marcu
1
@MesQueUnClub96 Carlos najlepszy defensor all time?
3
Najważniejszy gem w secie i clutch Carlos.Drugi set dla Hiszpana wynikiem 6:4. @mekston
0
@mekston Norris się nie popisał
1
@sen Na ten moment wedlug mnie Jude Bellingham.
1
@mekston Szykuje się mocny wyścig i bez wyraznego faworyta
3
@Popitek12 A ty nie oglądasz popitku?Twój idol Sasza Zverev wciąz gra
1
@mekston Dał kilka piłek w swoim stylu
3
Fantastycznie dziś gra Carlos.Bez podjazdu póki co Francuz.Zdecydowanie za wolny na Hiszpana. @mekston @barcelonaLM
3
@fart Szkoda mi go troche.Marka ojca go przygniecie i szybko zostanie wyjasniony ale trzymam kciuki za niego.
2
@FcPortoFan1999 A ten Stefanos juz odpadl XD
11
@MesQueUnClub96 @macio_944 Czy Kroos dba o finanse Barcelony?
10
No chyba czerwona. @mekston
0
@barcelonaLM Byle Sir Lewis był top3
9
@macio_944 Siedzi mu w głowie Barcola,nadal twierdze ze Barcelona byłaby w finale.
0
@mekston Ciekawy jestem ile bylo czasu ''czystej gry''.Gdybym nie był fanem kanarków to bym tego nie włączył.Męczarnie
0
@FcPortoFan1999 Ten Ramos mam wrazenie ze mial prime ze Szwajcarią i zgasł
0
Niestety tak to jest jak się zatrudnia farmerów.Chyba czas na jakiegoś trenera z topu.Szkoda ze nie wyszło z Carletto.
0
@Roobo Jesli ktoś by rzucił za niego 100mln to oczywiście ze sprzedać.
2
@mekston Oglądalem ten mecz i musze przyznać ze była to okrutna męka.Urugwaj mam wrażenie ze faulował co 30 sekund a Brazylia w ataku niczym Anglicy.Celnych strzałów na lekarstwo.Urugwaj to chyba miał jeden celny Valverde z 25metrów przez cały mecz.No słabo.
3
DeRozan w Sacramento @BartqRKO @takisobiektos @fart
0
@Pedri16Future No jesli Anglia nie wygra Euro to powinien być wyrównany pojedynek