0

Holger Rune w 1/8 Wimbledonu.Zmierzy sie pewnie z Novakiem jeśli ten wygra swój mecz.

2

@maroon Mbappe ma spadek formy więc teraz duzo mu się umniejsza ale to największy talent ostatnich lat.Lepszy niz Bell i Guler według mnie.

0

@mekston Juz zaraz bedzie mial 4;1 w 5

1

Holger Rune wstaje z kolan i 0:2 robi 2:2 i zobaczymy co pokaże w piątym secie.Cięzki mecz Duńczyka. @mekston

1

@mekston I to w takiej repce.Naprawde dobry turniej.

5

Klasyk


1

@Pawel13sz Sam nie wiem,ciezko powiedziec xd

3

@Sysia11 Guler jak dla mnie nie zrobi kariery w Realu bo nie bedzie grał tyle ile oczekuje

1

@Pawel13sz Przerwa na szluga

5

Guler ze słabszej nogi taka piłeczka że nawet Toni Kroos by się nie powstydził

3

Zastanawiano się czy będzie wyrzucony z ligi a tymczasem 25 baniek za sezon będzie wpadać. @BartqRKO @takisobiektos @fart


1

@Bagsik88 A ja pisze o tym a reszta mnie nie interesuje

1

@Bagsik88 No Anglia ma drabinke marzeń ze po jednej stronie byly Niemcy,Hiszpania,Portugalia i Francja.To jest fart życia a po ich stronie tylko Holandia.

7

@FcPortoFan1999 Anglia póki co nie grała z rywalami z topu a Niemcy grali z Hiszpanią i Portugalczycy z Francuzami

5

@MesQueUnClub96 Awans Turków oznacza awans Anglii do finału

3

@Kapitan hawk Włosi to grali za kare na tym turnieju,zero pasji

0

@Sysia11 Bo nie gra swojego najlepszego futbolu ale mimo wszystko wyciągnął swoją ekipe z dna

1

@Sysia11 No mieli lepsze sytuacje ale wszystko zmarnowali.Na turniejach trzeba brac wszystko co masz.

0

@Kamiloza91 Dzięki Judowi Anglia wciąz jest na tym turnieju

1

@Sysia11 Taki to futbol.Portugalia tez mogła strzelic Francji w ostatniej akcji a wyszlo jak wyszlo.

12

Nie mają czego się wstydzić Szwajcarzy bo zagrali świetny turniej.Ograc Włochów fazie pucharowej i odpaść z Anglią po karnych jak najbardziej mozna zaakceptować.Polska marzy by być taką Szwajcarią.

7

@Kapitan hawk Drabinka farciarska napewno pomaga

4

Znowu wygral Gareth


2

@Tasde Po drabince stawialem na ten final

3

Anglia notuje po raz 2x z rzędu półfinal Euro @mekston

1

Palmer wykonuje karne w klubie,Toney wykonuje w klubie,Saka wykonuje w klubie i takie są efekty

0

Pięknie Anglicy wykonują te karne

2

Jude na jakim spokoju wyczekał

0

Za takie karne powinny być okrazenia wokol stadionu po meczu

2

Palmer widac ze 100% w lidze z karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?