La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

1

Holger Rune wstaje z kolan i 0:2 robi 2:2 i zobaczymy co pokaże w piątym secie.Cięzki mecz Duńczyka. @mekston

0

@Encore ale to raczej nie forma na Serba

Jednak i tak ciekawiej by bylo zobaczyc Dunczyka w 4 rundzie niz wymeczonego kwalifikanta

0

@mekston Juz zaraz bedzie mial 4;1 w 5

0

@mekston A Serb jaką ma formę? Po operacji kolana, w słabej dyspozycji od dłuższego czasu, dzisiaj też męczy się z Popyrinem. Dodatkowo Rune mu nie leży. Jeśli dojdzie do tego pojedynku, to Djokovic wcale zdecydowanym faworytem nie będzie.

0

@Barcanajlepszyteam nie no bedzie faworytem

Chyba Rune od roku nie widziales

0

@mekston Forma Rune nie ma aż tak dużego znaczenia, bo jego styl Djokovicowi nie leży. Każdy mecz z Duńczykiem był trudny dla Serba. Nawet gdy Djoko był w dobrej formie. A co dopiero teraz.

0

@Barcanajlepszyteam mimo wszystko pewną formę trzeba mieć

Plus teraz gramy na trawie, czyli bardzo silnej nawierzchni Serba i nie tak silnej Rune

0

@mekston Trzeba mieć formę, ale Djoko też jej nie ma. Myślę, że będzie to zacięty mecz, z lekkim wskazaniem na Djokovica.

0

@Barcanajlepszyteam forma Rune od roku nie dojeżdża, Serb jest jednak wyraznym faworytem

0

@mekston A Djoko od stycznia z formą nie dojeżdża. Zapominasz też, że jest po operacji i w sumie nie wiadomo, czy jest gotowy na długie wymiany i wysoką intensywność, a z Rune na pewno można się tego spodziewać.

0

@Barcanajlepszyteam Fritz czy bodajże Bartoli od razu mówili, że Serb zagra w Wimbledonie, a do tego sam mówił, że nie będzie grał jeśli nie będzie walczył o tytuł.

Mógł nie grać i czekać i przygotować się na spokojnie do turnieju którego mu brakuej czyli IO - a tego nie zrobił.

Kurs 1,3 na Serba mówi wiele. Jest bardzo dużym faworytem.

Jeszcze weź pod uwagę, że Holger może być nerwowy, jemu nie szło kawał czasu i tutaj nietrafione forehandy czy inne błędy mogą mocno na niego wpłynąć - bo dawno nie grał takiego meczu. (z uwagi na swoją bardzo słabą formę)

0

@mekston Jest jednym z faworytów, bo mało kto potrafi grać na trawie. Ale w trakcie długiego meczu, wiele może się wydarzyć i nie wiadomo jak zareaguje kolano przy intensywnych wymianach.

0

@Barcanajlepszyteam zakladam ze o tym rozmawial ze sztabem medycznym, lekarzami itp. Nie ryzykowalby glupio przed IO.

Paru tenisistow mowilo ze mieli to samo i po takim czasie wlasnie normalnie wrocili i grali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?