0

@MesQueUnClub96 Hurkacz pokona Novaka jak ten już będzie fizycznie po drugiej stronie jak Fedex i Nadal

1

@MesQueUnClub96 Rafa bez kontuzji byłby w finale Wimbledonu

0

@MesQueUnClub96 Nie pokazał tego w tym sezonie

0

@MesQueUnClub96 Co brakuje Hubertowi by grac na trawie tak jak Taylor Fritz?

0

@mekston Taylor jednak GOAT trawy

1

Czy jeśli Taylor Fritz przejdzie Zvereva to będzie można go uznać za lepszego tenisiste niż Hubert Hurkacz? @MesQueUnClub96

0

@MesQueUnClub96 Nie poleciałby bo Hubert i tak by w najwazniejszych momentach poddał mecz,to nie jest gracz na wielkie mecze w szlemach

2

@MesQueUnClub96 Chyba Nadal na twardej

0

@mekston Zverev wygra Wimbledon

1

@MesQueUnClub96 Totalny absurd.Ludzie za bardzo chcą ingerować w życie innych.

1

@MesQueUnClub96 Niech on najpierw przejdzie Duńczyka a potem Minotaura o ile zagra

0

@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze ma.Novak zagrał w tym sezonie chyba z 2-3 mecze na swoim poziomie.Reszte przepychał z ludzmi spoza top20.Wygrał jedynie z Fritzem i Minotaurem.

1

@MesQueUnClub96 Zverev to uznana marka w tym sezonie.Dla mnie top3 zawodnik w tourze a Novak to wygral chyba z dwa razy z kims z top15.

0

@MesQueUnClub96 Novak jeszcze nie grał na tym turnieju z zadnym powaznym rywalem dodi

0

@MesQueUnClub96 Sasza zrobi finał Wimbledonu

2

@MesQueUnClub96 Przeciez jego CV już nie zmieni się.Wygrał tyle że 95% pilkarzy moze mu pozazdrościc.

0

Jest to do zrobienia w sumie.U Arabów do 45 bedzie strzelać bramki bo tam wiele nie trzeba.


1

@MOLESTA Yamal nie ma szans na ZP nawet jakby tu grał Messiego w prime.To nie jest jego czas na takie nagrody.Bramki przyjdą w koncu.Na ten moment nie można nic więcej oczekiwać.Hiszpan i tak robi zbyt dużo.Nie ma takich pilkarzy jak on w takim wieku.

0

Zmadowany Alvaro Morata.


4

@fart Durant ma szanse na wygranie 4x igrzysk z rzędu

0

@Rust_Cohle Zreszta jego wszystkie posty są praktycznie o Ronaldo.Normalne to chyba nie jest.

2

@NeroTFP1 Brakuje mu igrzysk by zamknąć tą wspaniałą kariere.

2

@Rust_Cohle Ten chlop to jeden wielki fejk.Mam wrazenie ze co drugi jego post to fejk.
https://x.com/UnknownViratian/status/1810032666131288526

0

@MesQueUnClub96 Może ale z takimi reprezentacjami jakie ma w grupie moze być o to ciężko.Beda go podwajać a nie widze tam ludzi którzy przejmą mecz poza nim.

1

@MesQueUnClub96 To prawda.Szkoda Grecji bo raczej małe szanse na awans.Kanada nr1 i o 2 powalczy Hiszpania z Australią.

2

USA vs Serbia spoko na papierze.


1

Ciekawe kim by był Maradona w naszych czasach.Z lepszą medycyną,taktyką i całym otoczeniem piłkarskim. @Comentateiro @mekston


1

@takisobiektos Ale tu nawet nie chodzi o Novaka.Z Tiafoe miał podobną obrone i Amerykanin się pomylił.Sens jest jeden czyli bronisz wszystko i przebijasz nawet jesli przeciwnik ma najłatwiejszego smecza na świecie i Carlos to robi.Oczywiście kordynacja ruchowa pozwala mu na wiele ale warto po prostu walczyć o kazda piłkę.

0

@takisobiektos No tak ale wciąz on mógł skonczyc to tym fh a jednak Carlos to wybronił.Tak jak mówie dajesz sobie szanse na coś.Novak tez spieprzył smecza z Carlosem rok temu a wydawał się on dosyc łatwy i tam Carlos rowniez dał sobie szanse.Czasami musisz wierzyc i liczyc ze rywal sie pomyli.

1

@Arden Nie ma nic na insta Gaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?