Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz pokona Novaka jak ten już będzie fizycznie po drugiej stronie jak Fedex i Nadal
1
@MesQueUnClub96 Rafa bez kontuzji byłby w finale Wimbledonu
0
@MesQueUnClub96 Nie pokazał tego w tym sezonie
0
@MesQueUnClub96 Co brakuje Hubertowi by grac na trawie tak jak Taylor Fritz?
0
@mekston Taylor jednak GOAT trawy
1
Czy jeśli Taylor Fritz przejdzie Zvereva to będzie można go uznać za lepszego tenisiste niż Hubert Hurkacz? @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Nie poleciałby bo Hubert i tak by w najwazniejszych momentach poddał mecz,to nie jest gracz na wielkie mecze w szlemach
2
@MesQueUnClub96 Chyba Nadal na twardej
0
@mekston Zverev wygra Wimbledon
1
@MesQueUnClub96 Totalny absurd.Ludzie za bardzo chcą ingerować w życie innych.
1
@MesQueUnClub96 Niech on najpierw przejdzie Duńczyka a potem Minotaura o ile zagra
0
@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze ma.Novak zagrał w tym sezonie chyba z 2-3 mecze na swoim poziomie.Reszte przepychał z ludzmi spoza top20.Wygrał jedynie z Fritzem i Minotaurem.
1
@MesQueUnClub96 Zverev to uznana marka w tym sezonie.Dla mnie top3 zawodnik w tourze a Novak to wygral chyba z dwa razy z kims z top15.
0
@MesQueUnClub96 Novak jeszcze nie grał na tym turnieju z zadnym powaznym rywalem dodi
0
@MesQueUnClub96 Sasza zrobi finał Wimbledonu
2
@MesQueUnClub96 Przeciez jego CV już nie zmieni się.Wygrał tyle że 95% pilkarzy moze mu pozazdrościc.
0
Jest to do zrobienia w sumie.U Arabów do 45 bedzie strzelać bramki bo tam wiele nie trzeba.
1
@MOLESTA Yamal nie ma szans na ZP nawet jakby tu grał Messiego w prime.To nie jest jego czas na takie nagrody.Bramki przyjdą w koncu.Na ten moment nie można nic więcej oczekiwać.Hiszpan i tak robi zbyt dużo.Nie ma takich pilkarzy jak on w takim wieku.
0
Zmadowany Alvaro Morata.
4
@fart Durant ma szanse na wygranie 4x igrzysk z rzędu
0
@Rust_Cohle Zreszta jego wszystkie posty są praktycznie o Ronaldo.Normalne to chyba nie jest.
2
@NeroTFP1 Brakuje mu igrzysk by zamknąć tą wspaniałą kariere.
2
@Rust_Cohle Ten chlop to jeden wielki fejk.Mam wrazenie ze co drugi jego post to fejk.
https://x.com/UnknownViratian/status/1810032666131288526
0
@MesQueUnClub96 Może ale z takimi reprezentacjami jakie ma w grupie moze być o to ciężko.Beda go podwajać a nie widze tam ludzi którzy przejmą mecz poza nim.
1
@MesQueUnClub96 To prawda.Szkoda Grecji bo raczej małe szanse na awans.Kanada nr1 i o 2 powalczy Hiszpania z Australią.
2
USA vs Serbia spoko na papierze.
1
Ciekawe kim by był Maradona w naszych czasach.Z lepszą medycyną,taktyką i całym otoczeniem piłkarskim. @Comentateiro @mekston
1
@takisobiektos Ale tu nawet nie chodzi o Novaka.Z Tiafoe miał podobną obrone i Amerykanin się pomylił.Sens jest jeden czyli bronisz wszystko i przebijasz nawet jesli przeciwnik ma najłatwiejszego smecza na świecie i Carlos to robi.Oczywiście kordynacja ruchowa pozwala mu na wiele ale warto po prostu walczyć o kazda piłkę.
0
@takisobiektos No tak ale wciąz on mógł skonczyc to tym fh a jednak Carlos to wybronił.Tak jak mówie dajesz sobie szanse na coś.Novak tez spieprzył smecza z Carlosem rok temu a wydawał się on dosyc łatwy i tam Carlos rowniez dał sobie szanse.Czasami musisz wierzyc i liczyc ze rywal sie pomyli.
1
@Arden Nie ma nic na insta Gaviego