- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
0
5 set meczu Zverev vs Fritz mógłby oznaczać, że Novak dzisiaj nie skończy
0
@MesQueUnClub96 Sasza zrobi finał Wimbledonu
0
@Encore przecież Novak go robi xd
0
@MesQueUnClub96 Novak jeszcze nie grał na tym turnieju z zadnym powaznym rywalem dodi
0
@MesQueUnClub96 jak serwis siadzie u Zvereva to nie wiem
0
@Encore A Zverev z kim zagrał?
1
@MesQueUnClub96 Zverev to uznana marka w tym sezonie.Dla mnie top3 zawodnik w tourze a Novak to wygral chyba z dwa razy z kims z top15.
0
@Encore To nie ma znaczenia
0
@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze ma.Novak zagrał w tym sezonie chyba z 2-3 mecze na swoim poziomie.Reszte przepychał z ludzmi spoza top20.Wygrał jedynie z Fritzem i Minotaurem.
0
@Encore No ale ile on rozegrał spotkań w tym sezonie. Poza tym Novak ma przewagę nad wszystkimi jeśli chodzi o BO5
1
@MesQueUnClub96 Niech on najpierw przejdzie Duńczyka a potem Minotaura o ile zagra
1
@Encore najpierw Dodi mówi że Serb trudna drabinka a potem i tak wie że zagra w finale
1
@Encore Novak cakewalkuje sobie niebywale
1
@barcelonaLM Dodi mowi co mu wygodnie w danej chwili
0
@mekston No bo teraz zrobiła się prosta, ale gdyby miał Hurkacza w QF to z nim by poleciał.
0
@MesQueUnClub96 Nie poleciałby bo Hubert i tak by w najwazniejszych momentach poddał mecz,to nie jest gracz na wielkie mecze w szlemach
0
@MesQueUnClub96 przeciez ma same wygrane z Hurkaczem
0
@Encore Tutaj byłoby inaczej
@mekston kilka ich meczów było bliskich, taki Paryż 2021 dosłownie na żyletki, więc absolutnie ten moment gdzie Hurkacz pokonuje Djoko przyjdzie
0
@MesQueUnClub96 to do 2 setow Dodi
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz pokona Novaka jak ten już będzie fizycznie po drugiej stronie jak Fedex i Nadal