8

Vinicius bez Copa już nie jest takim pewniakiem do złotej piłki.Duzo zalezy od Bellinghama i Anglii. @mekston


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak to ewidentne czerwo dla Urugwaju,niezly bandyta o.o.


0

Ten mecz to jeden wielki symulator fauli,niech się konczy to jak najszybciej ;x

0

Paqueta i Rodrygo tacy impostorzy dziś że szkoda gdadac.Nie wiem czy mieli wspólnie chociaz jedno dobre zagranie.

1

@Faro Reprezentacja to wiadomo ze większe cisnienie jest

0

Ale setka Rafy,szkoda ze prawa noga

0

Araujo chyba kontuzja niestety

0

Nie no to juz powinno być 1;0 dla Brazylii ale spieprzyli to

1

Endrick ma budowe ciała jakby go wyjęli z lat 60-70

1

Czas na największy hit Copa America 2024

5

Pepula x Sasza @mekston @barcelonaLM


5

@Kapitan hawk Ulubieni zawodnicy to Cristiano i Neymar.Ciekawe połączenie.

0

@norbi77 Messi nie ma szans na ZP

0

@AFA Lubie takie zagrywki tzn takie podgrzanie meczu jest jak najbardziej potrzebne.Futbol to emocje więc wszystko na miejscu a Urugwaj ma dużo do udowodnienia bo trafia na najsłabsza Brazylie kadrowo od lat i do tego bez ich najlepszego zawodnika.

3

Piekło kobiet


4

@John_Doe Dla kibiców niedzielnych pewnie Yamal.Mysle ze malo kto by się spodziewał ze 16-latek gra na takim turnieju i na takim poziomie sportowym.

2

@Maker0 Na plus Kounde,Saliba,Vitinhia,Rodri,Carvajal.

2

@KamQiX A będzie Anglia vs Francja

2

@norbi77 Patrząc na potencjal kadrowy i na sytuacje jakie sobie stworzyli to chyba dobry mecz

2

@barcelonaLM Holger musiałby sobie przypomnieć najlepsze mecze z Novakiem bo poki co gra stype

1

@mekston Tu mógł być półfinal Turcji ze Szwajcarią.Szkoda w sumie troche.

7

Dobry mecz Turków.Tak naprawde mecz który mógł pójsc w każdą strone.Bardzo blisko.


1

Perez zbiednieje od tego miliona


4

@Messi96_96 Ale on wprowadza napastnika za napastnika i skrzydlowo-wahadlowego za pomocnika

1

To jest taktyczny master.


3

@MesQueUnClub96 Dobrze ze Carlosowi nie kibicujesz bo by nic nie wygrał a musi wygrywac

4

Lepiej dla widowiska jak Holandia awansuje.Turcy pewnie przed Anglikami by się rozłożyli albo wyspiarze ich uśpili i zrobili 1:0 a tak Holandia może powalczyć.Do tego jednak to marka.

0

@mekston Chyba ejdnak samoboj

1

Ależ masterclass Ronalda Koemana a la bamba tak szkaluje @arasz1819

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?