Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Vinicius bez Copa już nie jest takim pewniakiem do złotej piłki.Duzo zalezy od Bellinghama i Anglii. @mekston
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak to ewidentne czerwo dla Urugwaju,niezly bandyta o.o.
0
Ten mecz to jeden wielki symulator fauli,niech się konczy to jak najszybciej ;x
0
Paqueta i Rodrygo tacy impostorzy dziś że szkoda gdadac.Nie wiem czy mieli wspólnie chociaz jedno dobre zagranie.
1
@Faro Reprezentacja to wiadomo ze większe cisnienie jest
0
Ale setka Rafy,szkoda ze prawa noga
0
Araujo chyba kontuzja niestety
0
Nie no to juz powinno być 1;0 dla Brazylii ale spieprzyli to
1
Endrick ma budowe ciała jakby go wyjęli z lat 60-70
1
Czas na największy hit Copa America 2024
5
Pepula x Sasza @mekston @barcelonaLM
5
@Kapitan hawk Ulubieni zawodnicy to Cristiano i Neymar.Ciekawe połączenie.
0
@norbi77 Messi nie ma szans na ZP
0
@AFA Lubie takie zagrywki tzn takie podgrzanie meczu jest jak najbardziej potrzebne.Futbol to emocje więc wszystko na miejscu a Urugwaj ma dużo do udowodnienia bo trafia na najsłabsza Brazylie kadrowo od lat i do tego bez ich najlepszego zawodnika.
3
Piekło kobiet
4
@John_Doe Dla kibiców niedzielnych pewnie Yamal.Mysle ze malo kto by się spodziewał ze 16-latek gra na takim turnieju i na takim poziomie sportowym.
2
@Maker0 Na plus Kounde,Saliba,Vitinhia,Rodri,Carvajal.
2
@KamQiX A będzie Anglia vs Francja
2
@norbi77 Patrząc na potencjal kadrowy i na sytuacje jakie sobie stworzyli to chyba dobry mecz
2
@barcelonaLM Holger musiałby sobie przypomnieć najlepsze mecze z Novakiem bo poki co gra stype
1
@mekston Tu mógł być półfinal Turcji ze Szwajcarią.Szkoda w sumie troche.
7
Dobry mecz Turków.Tak naprawde mecz który mógł pójsc w każdą strone.Bardzo blisko.
1
Perez zbiednieje od tego miliona
4
@Messi96_96 Ale on wprowadza napastnika za napastnika i skrzydlowo-wahadlowego za pomocnika
1
To jest taktyczny master.
3
@MesQueUnClub96 Dobrze ze Carlosowi nie kibicujesz bo by nic nie wygrał a musi wygrywac
4
Lepiej dla widowiska jak Holandia awansuje.Turcy pewnie przed Anglikami by się rozłożyli albo wyspiarze ich uśpili i zrobili 1:0 a tak Holandia może powalczyć.Do tego jednak to marka.
0
@mekston Chyba ejdnak samoboj
1
Ależ masterclass Ronalda Koemana a la bamba tak szkaluje @arasz1819