Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kontrakt dla dziennikarza jakby był zawodnikiem albo trenerem.Można się dorobić w Ameryce.
@fart @takisobiektos @BartqRKO
0
@MesQueUnClub96 Czemu nie lubisz Włocha
1
Med ukąsił drugiego seta.Już przy 5:4 miał autostrade ale finalnie duża presja przed Sinnerem.Juz nie ma pola na błędy. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Widac ze to mecz wybitnych tenisistów
0
@MesQueUnClub96 Uśpił Meda
1
@mekston Niedość ze nie trafia pierwszym to ten drugi to przebijanka
0
@MesQueUnClub96 To był najlepszy Med w karierze.Ograł by wszystkich w tym finale.
0
@mekston Oglądanie gdy Carlos serwuje to czasami masochizm
1
Danil chyba nie lubi serwowac gdy ma seta w ręku
0
@MesQueUnClub96 Tzn szybko to jaki termin
0
Ależ straszny gem.
1
@Kubsoleon Moze nie najlepszy ale jak ma dzien to mija wszystkich niczym tyczki
1
@takisobiektos Humber to grał prime w tym meczu,on returnował wysmienicie.Miał pecha ze z Carlosem grał bo innych jaśków by ograł.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma szans z Carlosem z tym podaniem tzn musi liczyc ze Hiszpan bedzie chokowac przy serwisie
0
@takisobiektos Jak Tommy bedzie tak serwować to 3 sety max
4
Razem mogliby mieć wszystko.
0
@kamiVeB Dzisiaj za kuponem czyli za Francją
0
@Michael24 Mental
0
@MesQueUnClub96 @takisobiektos Pytanie jak Danil zareaguje po przerwie,dla mnie on dzis sportowo jest lepszy niz Sinner
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sinner wraca do gry.Jednak Med nie bedzie miec 2x kreczów po drodze.
0
@takisobiektos Nie no jak lubie Tommiego Paula to wszyscy i tak czekamy na final z poprzedniego roku
0
@takisobiektos Danil by dostał krecz od Dimy i Sinnera xd
0
Czyżby krecz Włocha?
0
Posypał się troche Sinner po tym pierwszym secie.Juz nie kosi tak podaniem a Med w swoim stylu do bólu skuteczny i łamie równiez w trzecim secie Włocha. @mekston
0
@mekston Wydaje mi sie ze jest lepszy w tym meczu ale zobaczymy pozniej
1
Zasłużony drugi set dla Meda.W pierwszym też powinien kończyć Włocha w tiebreaku.
8
@Faro W Manchesterze juz nie bedzie mega talentem
4
@Faro Kto to jest
0
@takisobiektos Ma czego zalowac Med po tym 1 secie