2

Kontrakt dla dziennikarza jakby był zawodnikiem albo trenerem.Można się dorobić w Ameryce.
@fart @takisobiektos @BartqRKO


0

@MesQueUnClub96 Czemu nie lubisz Włocha

1

Med ukąsił drugiego seta.Już przy 5:4 miał autostrade ale finalnie duża presja przed Sinnerem.Juz nie ma pola na błędy. @mekston

0

@MesQueUnClub96 Widac ze to mecz wybitnych tenisistów

0

@MesQueUnClub96 Uśpił Meda

1

@mekston Niedość ze nie trafia pierwszym to ten drugi to przebijanka

0

@MesQueUnClub96 To był najlepszy Med w karierze.Ograł by wszystkich w tym finale.

0

@mekston Oglądanie gdy Carlos serwuje to czasami masochizm

1

Danil chyba nie lubi serwowac gdy ma seta w ręku

0

@MesQueUnClub96 Tzn szybko to jaki termin

0

Ależ straszny gem.

1

@Kubsoleon Moze nie najlepszy ale jak ma dzien to mija wszystkich niczym tyczki

1

@takisobiektos Humber to grał prime w tym meczu,on returnował wysmienicie.Miał pecha ze z Carlosem grał bo innych jaśków by ograł.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma szans z Carlosem z tym podaniem tzn musi liczyc ze Hiszpan bedzie chokowac przy serwisie

0

@takisobiektos Jak Tommy bedzie tak serwować to 3 sety max

4

Razem mogliby mieć wszystko.


0

@kamiVeB Dzisiaj za kuponem czyli za Francją

0

@Michael24 Mental

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos Pytanie jak Danil zareaguje po przerwie,dla mnie on dzis sportowo jest lepszy niz Sinner

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sinner wraca do gry.Jednak Med nie bedzie miec 2x kreczów po drodze.

0

@takisobiektos Nie no jak lubie Tommiego Paula to wszyscy i tak czekamy na final z poprzedniego roku

0

@takisobiektos Danil by dostał krecz od Dimy i Sinnera xd

0

Czyżby krecz Włocha?

0

Posypał się troche Sinner po tym pierwszym secie.Juz nie kosi tak podaniem a Med w swoim stylu do bólu skuteczny i łamie równiez w trzecim secie Włocha. @mekston

0

@mekston Wydaje mi sie ze jest lepszy w tym meczu ale zobaczymy pozniej

1

Zasłużony drugi set dla Meda.W pierwszym też powinien kończyć Włocha w tiebreaku.

8

@Faro W Manchesterze juz nie bedzie mega talentem

4

@Faro Kto to jest

0

@takisobiektos Ma czego zalowac Med po tym 1 secie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?