0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Lepszy mimo wszystko Fritz dla widowiska niz Musetti

1

@MesQueUnClub96 Chcialbym ale pewnie bedzie to ktos z Bostonu Brown/White

1

@kanver_ Chyba to był najgorszy mecz Nico na tym Euro.Pierwszy do zmiany był tak naprawde.

2

@MesQueUnClub96 Derick White c'mon

3

@Faro Wczoraj to on zaliczyl bardzo przeciętny mecz.W ataku wedlug sofa najgorszy gracz i tu się zgadzam.Ledwie jeden drybling,0 strzałów i 1 kluczowe podania przez caly mecz.Kounde miał go w kieszeni.

1

@barcelonaLM @takisobiektos @mekston @MesQueUnClub96 W sumie wyniki beda mieli podobne jesli awansuje.Nawet Fritz moze ma ciut lepsze.
Hurkacz
2024-2 runda
2023-1/8
2022-1 runda
2021-polfinal
Fritz
2024-mozliwy polfinal
2023-druga runda
2022-cwiercfinal
2021-trzecia runda

2

Dominacja genetyczna Taylora Fritza.Jesli zamelduje się w półfinale Wimbledonu będzie mozna powiedzieć ze jest lepszym graczem od Hurkacza na trawie.?
@mekston @barcelonaLM

1

@Sysia11 Nie widzialem głosów by chcial grać na MŚ26.Raczej to są odpowiedzi w stylu jak w tym wywiadzie.

1

@Danny Gaucho Juz edytuje łysy

21

Nie zdziwie się jak Messi zakonczy kariere w repce tym turniejem.Jak odchodzić to w chwale.


0

@Hawajczyk Raczej to wynika z tego że kibice z Polski uważaja ze to Lewy powinien dostać ZP za 2021 bodajże i teraz po kazdym meczu tak o Messim piszą

5

Chyba jakis rekord na Wimbledonie


9

@Zoker Zawsze mnie to zastanawia że w czasach 32432 kamer oni wszystko to robią.Przecież pózniej to wstyd jak nie wiem co.

1

@Sysia11 Presja nakładasz na sędziego

0

Co ten De Paul xd


3

@PatrychoO Taki kraj a murawy jak z b klasy.Pamiętam jak oglądalem Brazylie z Urugwajem i Raphinhie ktory leci sam na sam i nagle tak z dvpy mu pilka podskakuje.Co prawda miał na prawej nodze wiec i tak by pewnie nie trafil ale takie niespodzianki jak nierówna murawa na tym poziomie to skandal.

3

Oglądam sobie kota w butach tego z 2022 i naprawdę super film.Nie sądzilem że jest aż tak dobry.

1

@barcelonaLM Ale z szacunekiem do Danila bo to będzie ciężki mecz,4-5 setów pewne

0

@AFA Ciezko w sumie wymagac od niego więcej.To tez nie jest gosc ktory ci pociągnie gre.Solidny gracz na tle Europejskim.Im by się przydał taki James Rodriguez

0

@barcelonaLM I w niedziele on 21-letni Hiszpan...

0

Kanada bez podejścia.Jakiś tam potencjał mają ale to moze za kilka lat.Musieliby sklonowac kilku Davies'ów zeby tu coś sie działo

4

@macio_944 Ale tez dodam ze to nie ich wina.Takie zycie ze raz ta drabinka i druzyny sa latwiejsze a czasami trudniejsze.Na koniec i tak się pamięta tylko wygranych.Kogo będzie obchodzić z kim grali.Turnieje są po to by je wygrywac i tyle.

2

@macio_944 Musze tutaj wspomniec o drabince.Duzo szczęscia mieli w tym roku.W fazie pucharowej Ekwador i Kanada i masz finał a taki Urugwaj Brazylie i Kolumbie

1

@Comentateiro Alvarez to taki Pele z mlodosci

5

@PatrychoO Na początku myslalem ze to fejk ale faktycznie takie cos bylo.Chyba bylem po picie ze tego nie widzialem XD

1

@FcPortoFan1999 No nie wiem w czym miała by być cięższa.Gorzej bronią niz Anglicy.Mają gorszych piłkarzy niz Anglicy.W ataku tak naprawde grają jednym człowiekiem o nazwisku Gakpo.Nie widze tu atutów.

5

@blakkudium Fajnie ze bierze na klate ta porazke a nie wymowki

2

@Faro Holandia nie ma tak dobrych zawodników jak Anglia.Jesli ktoś bedzie miec dzien z ofensywnych zawodników Anglii to samo sie to moze rzostrzygnąc.A w Holandii kto?Tylko Gakpo.

1

@Faro Anglia bedzie trudniejsza dla Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?