La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

5

Ale trudno jednak nie zauważyć, że to jest słabsza Argentyna niż w 2022, nieco bardziej chaotyczna, widać, że niektórzy zawodnicy borykają się z brakiem formy (np. De Paul), czy kontuzjami (Messi). Ale na szczęście póki co to wystarcza, oraz nawet w takim stanie są w stanie zagrać moim zdaniem ładnie i atrakcyjnie co już pokazali na tym turnieju.

PS. Poza tym uważam, że murawa dzisiaj jest TRAGICZNA.

1

@macio_944 Ta Argentyna nie porywa, nie oglada sie ich z przyjemnością. Osobiscie stawiam ze Kolumbia to wygra

2

@macio_944 Musze tutaj wspomniec o drabince.Duzo szczęscia mieli w tym roku.W fazie pucharowej Ekwador i Kanada i masz finał a taki Urugwaj Brazylie i Kolumbie

3

@Faro A moim zdaniem mają momenty, że ogląda się ich z przyjemnością. Jednak niestety tych momentów jest mniej niż w 2022.

@Encore Zgoda.

4

@macio_944 Ale tez dodam ze to nie ich wina.Takie zycie ze raz ta drabinka i druzyny sa latwiejsze a czasami trudniejsze.Na koniec i tak się pamięta tylko wygranych.Kogo będzie obchodzić z kim grali.Turnieje są po to by je wygrywac i tyle.

0

@Encore *chyba, że chodzi o Djokovica, to wtedy potężny płacz, że ma ciągle łatwe drabinki ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?