La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

0

Jutro jestem za Anglia, oni sa łatwiejszym rywalem dla Hiszpanii, niech ten Beli cos tam wsadzi strzalem ręką, dupą, obojętnie. Z Holandia na wymiane ciosów i Gakpo bedzie trudniej

1

@Faro Anglia bedzie trudniejsza dla Hiszpanii.

1

@Encore Anglia gra w slow mo i póki co moje przewidywania sie sprawdzaja, z Anglia będzie easy mecz z Holandia najwyższe obroty

2

@Faro Holandia nie ma tak dobrych zawodników jak Anglia.Jesli ktoś bedzie miec dzien z ofensywnych zawodników Anglii to samo sie to moze rzostrzygnąc.A w Holandii kto?Tylko Gakpo.

0

@Encore Nie będzie.Z takim graniem, to Hiszpania jest dla nich za szybka.Sleepy Gareth, musi dostać cios na 0-1 aby się rozbudzić.Holandia, będzie cięższa dla Hiszpanii.

1

@FcPortoFan1999 No nie wiem w czym miała by być cięższa.Gorzej bronią niz Anglicy.Mają gorszych piłkarzy niz Anglicy.W ataku tak naprawde grają jednym człowiekiem o nazwisku Gakpo.Nie widze tu atutów.

0

@Encore Grają bardziej widowiskowo w przeciwieństwie do męczącej Anglii i to jeszcze po dogrywkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?