2

Wszyscy oczekują mimo wszystko takiego finału.


0

@revolution33 Bo nikogo on nie obchodzi

4

I tak niezły wynik patrząć ze idzie tam za darmo.


0

@Bagsik88 Chyba idzie się domyslić ze skoro pisze ze nie widze szans dla Urugwaju w tym turnieju to chodzi o wygranie turnieju XD

1

@fart Totalne szaleństwo

3

@norbi77 Dlatego największym przekleństwem w karierze Ronaldo jest wlasnie Messi.Portugalczyk by chyba zdobył z 10 balonów gdyby nie było Leo.

1

@mekston On jak ma piłke to musisz się spodziewac ze cos z tego zrobi.Moze tak naprawdę uderzyc z kazdego miejsca na boisku.Jesli tak soczyście siada z 25m to co będzie jesli te piłki beda na 15 czy tam 10 metrze na tej lewej nodze.Jeszcze kilka lat doswiadczenia i troche fizyczności złapie i bedzie rządził.

1

@mekston Juz teraz ma MVP najmłodszego zawodnika turnieju Euro a kto wie jakby coś ukąsił to moze MVP ale raczej to będzie Rodri jesli wygrają

0

@mekston Chyba napewno.Trójka powinna wyglądac Jude,Vini i Rodri.

3

@mekston To jaką on łatwość w kreowaniu,dryblowaniu i strzelaniu jest niebywałe.Wszystko tak łatwo to wygląda.Nie ma takich ludzi jak on w piłce obecnie.

1

@adi7adi8 Najwazniejsze ze jest szansa zagrac na IO

28

Najlepszy 16-latek w historii piłki nożnej.


0

@Bagsik88 Hah teraz Urugwaj nie miał wygrać xD.Jak pisałem ze Yamala nie można skreslać ze bedzie na poziomie Messiego to wy fani Leo prawie mnie zjedliscie bo jak mozna porównywac a teraz jest wielkie umiłowanie do Lamine'a.Smiesznie to troche wygląda.I tak mowie to po raz x Lamine Yamal moze przeskoczyc wszystkich.

0

@mekston Na nikogo nie stawialem.Jedynie napisalem wam ze nie wierze w Urugwaj ze względu na historie ich występow w ostatnich lat i tak się stało.Przepchany mecz z Brazylią po brudnym meczu.Wiecej faulowali niz grali panowie z Urugwaju + brutalny faul na Rodrygo.Dostali szanse od losu w meczu Kolumbii od kretyńskiego zachowania Munoza a i tak przegrali ten mecz...ba Kolumbia lepsze akcje kleiła w 10 niz Urugwaj w 11.

0

@mekston Mówilem wam ze nie wierze w Urugwaj na wielkiej imprezie i wyszło na moje a tyle czasu mi zmarnowaliscie ^>^.Powiem więcej na next Copa America równiez nie stawiam na Uruguwaj.Zweryfikujemy to tak jak tutaj ;p

2

@SeWo77 Nawet w liczbie największej ilości występów jest najlepszy @Popitek12

2

@Danny Gaucho Cristiano jak zwykle najlepszy

0

@Arcybiskup Pewnie chodzi o czas regulaminowy a nie o karne

1

@Firestone Dlatego Jude odbierze ZP za takie zagrania

4

@Bagsik88 Chyba słabo.Zero bramek w fazie pucharowej i 45 minut z Kolumbia 11vs10.Kiepsko dosyć bym powiedział.

5

Rekordowy Gareth a ludzie chcą go zwalniać


5

@mientusek1407 A to musi mu urwać noge zeby był faul?Co ma za znaczenie ze Kane jest wysoki i w miare zbudowany?Faul to faul i penalti.

1

Ciekawa opinia.Dla mnie klasyczny karny.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1811156756724134315

2

JT w formie @fart @zadafcb


8

Urugwaj odpada z Copa America.Oj zaboli ta porażka bo grali przez całą drugą połowe 11vs10 a i tak nie udało się odrobić tej bramki.Kolumbia nawet grając w 10 potrafiła sobie stworzyć 2-3 sety.Finał Copa Argentyna vs Kolumbia.
James na ten moment MVP turnieju i chyba nawet jesli Kolumbia przegra finał to nim zostanie. @mekston @AFA


1

@macio_944 On i tak na tym ojro nie gra tego co potrafi.Dopiero dzis w 1 polowie pokazał troche swojego talentu.Giga gracz a zaledwie 24 lata.Dziwilem sie jak ludzie tu pisali ze Hiszpania bedzie latwiej z Anglią.Final to dyspozycja dnia i czasami blysk geniuszu decyduje.W Anglii masz Kane'a,Sake,Juda i Fodena a w Holandii tylko Gakpo ktory zagrał dzisiaj słabo.

0

To fajnie spieprzył turniej Jamesowi ten Munoz.Genialnie zachowanie XD.

4

Jest piękny na tym turnieju.Wydawało się ze jest wypalony po czym wbija na turniej i masakruje. @mekston


1

@macio_944 Z Anglia zawsze trzeba się liczyć.Dlatego ja nie kupuje przekonania ze graja slabo to nie maja szans z Holandią czy coś.Maja takich pillkarzy ze moga wygrac z kazdym.Zobacz Fodena ktory cale Euro robil za ducha a dzisiaj mogl 2 bramy wsadzic.

1

@mekston Mimo wszystko to bedzie zasłuzona ZP.Świetny sezon Vini rozegrał.Po prostu ludzie przed nim to najlepsi w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?