Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszyscy oczekują mimo wszystko takiego finału.
0
@revolution33 Bo nikogo on nie obchodzi
4
I tak niezły wynik patrząć ze idzie tam za darmo.
0
@Bagsik88 Chyba idzie się domyslić ze skoro pisze ze nie widze szans dla Urugwaju w tym turnieju to chodzi o wygranie turnieju XD
1
@fart Totalne szaleństwo
3
@norbi77 Dlatego największym przekleństwem w karierze Ronaldo jest wlasnie Messi.Portugalczyk by chyba zdobył z 10 balonów gdyby nie było Leo.
1
@mekston On jak ma piłke to musisz się spodziewac ze cos z tego zrobi.Moze tak naprawdę uderzyc z kazdego miejsca na boisku.Jesli tak soczyście siada z 25m to co będzie jesli te piłki beda na 15 czy tam 10 metrze na tej lewej nodze.Jeszcze kilka lat doswiadczenia i troche fizyczności złapie i bedzie rządził.
1
@mekston Juz teraz ma MVP najmłodszego zawodnika turnieju Euro a kto wie jakby coś ukąsił to moze MVP ale raczej to będzie Rodri jesli wygrają
0
@mekston Chyba napewno.Trójka powinna wyglądac Jude,Vini i Rodri.
3
@mekston To jaką on łatwość w kreowaniu,dryblowaniu i strzelaniu jest niebywałe.Wszystko tak łatwo to wygląda.Nie ma takich ludzi jak on w piłce obecnie.
1
@adi7adi8 Najwazniejsze ze jest szansa zagrac na IO
28
Najlepszy 16-latek w historii piłki nożnej.
0
@Bagsik88 Hah teraz Urugwaj nie miał wygrać xD.Jak pisałem ze Yamala nie można skreslać ze bedzie na poziomie Messiego to wy fani Leo prawie mnie zjedliscie bo jak mozna porównywac a teraz jest wielkie umiłowanie do Lamine'a.Smiesznie to troche wygląda.I tak mowie to po raz x Lamine Yamal moze przeskoczyc wszystkich.
0
@mekston Na nikogo nie stawialem.Jedynie napisalem wam ze nie wierze w Urugwaj ze względu na historie ich występow w ostatnich lat i tak się stało.Przepchany mecz z Brazylią po brudnym meczu.Wiecej faulowali niz grali panowie z Urugwaju + brutalny faul na Rodrygo.Dostali szanse od losu w meczu Kolumbii od kretyńskiego zachowania Munoza a i tak przegrali ten mecz...ba Kolumbia lepsze akcje kleiła w 10 niz Urugwaj w 11.
0
@mekston Mówilem wam ze nie wierze w Urugwaj na wielkiej imprezie i wyszło na moje a tyle czasu mi zmarnowaliscie ^>^.Powiem więcej na next Copa America równiez nie stawiam na Uruguwaj.Zweryfikujemy to tak jak tutaj ;p
2
@SeWo77 Nawet w liczbie największej ilości występów jest najlepszy @Popitek12
2
@Danny Gaucho Cristiano jak zwykle najlepszy
0
@Arcybiskup Pewnie chodzi o czas regulaminowy a nie o karne
1
@Firestone Dlatego Jude odbierze ZP za takie zagrania
4
@Bagsik88 Chyba słabo.Zero bramek w fazie pucharowej i 45 minut z Kolumbia 11vs10.Kiepsko dosyć bym powiedział.
5
Rekordowy Gareth a ludzie chcą go zwalniać
5
@mientusek1407 A to musi mu urwać noge zeby był faul?Co ma za znaczenie ze Kane jest wysoki i w miare zbudowany?Faul to faul i penalti.
1
Ciekawa opinia.Dla mnie klasyczny karny.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1811156756724134315
2
JT w formie @fart @zadafcb
8
Urugwaj odpada z Copa America.Oj zaboli ta porażka bo grali przez całą drugą połowe 11vs10 a i tak nie udało się odrobić tej bramki.Kolumbia nawet grając w 10 potrafiła sobie stworzyć 2-3 sety.Finał Copa Argentyna vs Kolumbia.
James na ten moment MVP turnieju i chyba nawet jesli Kolumbia przegra finał to nim zostanie. @mekston @AFA
1
@macio_944 On i tak na tym ojro nie gra tego co potrafi.Dopiero dzis w 1 polowie pokazał troche swojego talentu.Giga gracz a zaledwie 24 lata.Dziwilem sie jak ludzie tu pisali ze Hiszpania bedzie latwiej z Anglią.Final to dyspozycja dnia i czasami blysk geniuszu decyduje.W Anglii masz Kane'a,Sake,Juda i Fodena a w Holandii tylko Gakpo ktory zagrał dzisiaj słabo.
0
To fajnie spieprzył turniej Jamesowi ten Munoz.Genialnie zachowanie XD.
4
Jest piękny na tym turnieju.Wydawało się ze jest wypalony po czym wbija na turniej i masakruje. @mekston
1
@macio_944 Z Anglia zawsze trzeba się liczyć.Dlatego ja nie kupuje przekonania ze graja slabo to nie maja szans z Holandią czy coś.Maja takich pillkarzy ze moga wygrac z kazdym.Zobacz Fodena ktory cale Euro robil za ducha a dzisiaj mogl 2 bramy wsadzic.
1
@mekston Mimo wszystko to bedzie zasłuzona ZP.Świetny sezon Vini rozegrał.Po prostu ludzie przed nim to najlepsi w historii.