Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jesli Alcaraz zacznie lepiej serwować to powinien przejac ten mecz
0
Mistrz wimbledonu tanio skóry nie sprzeda,przełamanie i świetny start w drugim secie.
1
Start Memoriału
1
Tiebreak marzeń Carlosa xd
1
@mekston Jak on wygra tego seta to bedzie jeden z najdziwniejszych wygranych setow jakie widzialem xd
2
Pierwszy serwis Carlosa w tym secie na poziomie 30%...xd
1
@mekston Oby lepiej serwował
1
Carlos lepiej gra na returnie niz na swoim podaniu na trawie.Z jednej strony dobrze ale z drugiej fatalnie.
1
@MesQueUnClub96 Juz nawet nie chodzi o to ale serwisy Carlosa nie dają mu zadnej przewagi
1
Jakby Carlos miał serwis na poziomie Zvereva albo Hurkacza jesli chodzi o moc..marzenie.
1
@mekston Słabe te 1 podanie o ile wgl nim trafia
0
Grac skróty na Alcaraza xd
1
@mekston Bardzo skillowy gemik
1
Ciekawi mnie procent przegranych setów Alcaraza z tymi lepszymi rywalami.Mam wrażenie że on praktycznie z kazdym przegrywa 1 seta XD.
1
Alcaraz wooooow
1
Strasznie Carlos jest slaby w wygrywanie ''papier,kamien nozyce''
1
@Kapitan hawk Ile ogolnie straciles i zarobiles na takich typach
0
@AFA Pewnie ktos z rambli to napisał
6
Dobrze ze w City praktycznie nietykalny.Musiałby sam chcieć odejsc.
8
@Arden Rodri chyba nawet nie ma instagrama
1
@Kessie Christian Bale legenda
2
@JimMorrisonFCB Ciekawy napewno zawodnik
1
@AFA Z Darwinem zawsze był ten problem.On potrzebuje x sytuacji zeby strzelic bramke.W Premier League był zawodnikiem który miał najwięsze xgoals a ponad polowa nie wpadla z tego
0
@arasz1819 No jego mokry sen to Frenkie.Mysle ze oddałby wiele za de Jonga.
1
Ta słabośc Ten Haga do Holendrów lub graczy z ligi holenderskiej to wyższy poziom
6
Mateusz Bogusz to marka
0
@mekston Nie wiem ale licze ze seta urwie albo po prostu będzie grał maxa swojego a nie jak Rune
0
@mekston Jedyny atut Musettiego to moze być niewiadoma Novaka na długim dystansie przy zmęczeniu po tej operacji kolana
3
@mekston Jesli będzie finał Med vs Musetti to wgram Maxa Verstappena na avka
1
@mekston Mało argumentów ma Musetti.Podanie dosyć srednie,jednoręczny bh w obecnym tenisie moim zdaniem zawsze będzie gorszy niz oburęczny.No i doświadczenia to przepaść.Obawiam sie ze Wloch w kluczowych momentach bedzie się podpalał i gubił.