La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

1

Jakby Carlos miał serwis na poziomie Zvereva albo Hurkacza jesli chodzi o moc..marzenie.

0

@Encore raczej ciężko będzie o tego seta

Med to też jednak silniejszy rywal niż poprzedni, więc z takim graniem na podaniu ...

konto usunięte

0

@Encore Gdyby Alcaraz miał taki serwis, a co za tym idzie wzrost, miałby zupełnie inny styl gry. Nie możesz patrzeć na to w ten sposób

1

@MesQueUnClub96 Juz nawet nie chodzi o to ale serwisy Carlosa nie dają mu zadnej przewagi

1

@MesQueUnClub96 to nie jest tylko kwestia wzrostu - Med nie ma aż takiego podania a jest bardzo wysoki

konto usunięte

0

@mekston Ale czy Isner miałby taki serwis gdyby miał wzrost Baeza czy Schwartzmana? No nie

4

@Encore Hurkacz lepszy jednak

1

@MesQueUnClub96 wiadomo, że wzrost ułatwia i pomaga, ale co pisał @Encore nie jest dobrze z tym podaniem.

Wg mnie było nawet lepiej u niego rok temu na Wimbledonie

2

@mekston Federer yylko 2 cm wyższy niż Carlitos a jaki serwis. Ajaja

konto usunięte

0

@mekston no bo Alcaraz przez to przedramię ma inną technikę niż dawniej
@barcelonaLM u Federera technika a nie siła była decydującym czynnikiem

1

@barcelonaLM @MesQueUnClub96 w szoku, że można mieć tak dobre podanie i 1,85m

0

@MesQueUnClub96 kontuzja w tym sezonie bardzo nie pomaga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?