0

@mekston W Brighton był mocnym kocikiem.Widac było odrazu ze ma talent.

0

Caicedo ładnie gra w tym Ekwadorze.Cena transferu trochę go przygniotła ale pewnie jeszcze się odbuduje.

1

@macio_944 Ciężki klub wybrał i sezon miał strasznie nierówny.Jakby poszedł do takiego City i Liverpoolu mysle ze by większy progres zrobił a tak jest jak jest.

1

@macio_944 Oj tak Macio,oj tak

0

Ogórki kiszone o tej godzinie wchodzą idealnie.Ogólnie ogórek jest strasznie niedocenianym warzywem.

2

@fart Doncić vs Giannis również

1

@mekston Nie no Max jest kotem ale jednak jest sentyment do Lewisa.Mimo wszystko jak czlowiek mial te 12 czy 13 lat i pierwszy raz oglądał F1 to on juz był.Team Lewis mimo wszystko.

0

@Popitek12 Kibicuje najlepszym więc Kylian Mbappe

2

@mekston Carlos gdyby miał serwis na poziomie Hurkacza czy tam Zvereva to by była przesada.Bóg musiał mu coś odebrac by była rywalizacja

2

@MesQueUnClub96 W sumie to jest bardzo proste jak wygra Carlos uznam ten Wimbledon za ok a jak nie no to turniej dla servbotów i elo

4

A moim zdaniem fajny ten tatuaż na plecach ma Memphis.Spoko to wygląda.
https://x.com/views09/status/1808767944282780038

0

@mekston Nie no niech idzie tam gdzie czuje ze się odnajdzie

0

@mekston Ale to Mekstonie bylo tylko do Czarka.Sama decyzja gdzie pójdzie git.Chodziło mi ze Czarek ma uraze do Lewisa.Na co drugim lajwie wbija lekką szpilke.Wiem ze Lewis jest kontrowersyjny ale nie ma po co to robic.

0

@MichuZ44 Czarek niestety nie lubi Sir Lewisa Hamiltona

6

Z humorem.


4

Takie tam 32pkt Giannisa na 100% z gry.


1

Chyba spore siano jak na pick 50+.


6

@sintesox Na moje oko myślał że może ugra jakoś tego seta i potem wezmie przerwe i jakimś cudem coś sie polepszy.Nie widze w tym nic złego.

2

@sintesox A co za różnica.Krecz to krecz.

2

@mekston Wydaje mi się ze to logiczne ze jeśli jest jakieś wydarzenie w danej chwili to jest ono opisywane w strefie internetu

16

@Matheu12 Na rambli zawsze się pisze o tym co obecnie się dzieje.Jest czas wimbledonu więc temat jest wimbledonu.Zaraz Euro wraca to będzie euro głównym tematem.Pózniej igrzyska itd.

3

Punkt Wimbledonu?
@barcelonaLM @mekston


2

@mekston Chyba ze Holger Rune prime

1

@mekston Raczej tak.Cos z kolanem mu siadło

2

@Popitek12 Ale wciąż w grze Sasza Zverev

4

0

@Barcanajlepszyteam Zgadzam się.Myslalem ze bedzie kosił w tych pierwszych rundach a tu takie cos.

2

Hubert Hurkacz odpada w drugiej rundzie Wimbledonu.Słaby mecz zagrał i to kolejny na tym turnieju.Szkoda kontuzji.
@mekston @barcelonaLM

1

A trzeba było domknąc tego secika na 6:4 przy swoim podaniu.Oczywiście mogło się to stac w kazdej chwili ale po wygranym secie mógłby na luzno podejsc a tu wazny punkt i zaryzykował taki rzut.

1

Fajna ta polóweczka Lacoste co ma Flis.Taka wersja klasyczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?