0

@mekston Dla mnie to jest kliri penalti a tu nic

0

@Faro Nie no zagra Martinelli,Rodrygo i Rafa a z lawki pewnie Savio i Endrick.

1

@mekston Dzisiaj tez zlapal glupia kartke bo ta sytuacja nie miala zadnego wplywu na mecz,jesli odpadna to beda duze pretensje do niego.Nie moze tak grac lider.

0

@FcPortoFan1999 Brazylia nawet bez Viniego ma szanse z Urugwajem.Pytanie kto zagra za niego i czy dzwignie temat.

0

@mekston Jedno jest pewne tzn wygra ktos z Realu

0

@AFA Nie wiem,jest var a i tak są błędy.Mega to irytuje na takim poziomie.

3

Swoją droga Brazylia znowu powinna mieć karnego i go nie dostaje.To juz kolejna sytuacja w której sędziowie dokładają 3 grosze w meczach Brazylii.


5

Brazylia vs Urugwaj w ćwiercfinale Copa.Vinicius odwalił maniane i nie wystąpi w tym meczu co komplikuje sytuacje Brazylii.Pewnie zagra Martinelli za niego albo jakieś ryzyko z Endrickiem na 9 i Rodyrgo na LS.


@mekston

0

1

@mekston Na Garrosie wedlug mnie zawsze będzie mięc największe szanse.Nawierzchnia pod jego skilla.

4

@Faro Dla mnie to taki Ozil.Świetna technika,drybling na małej przestrzeni i lewa nóżka wiadomo.

6

@FCB_dimiC Jest z Realu więc wiadomo ze ta siła przebicia jest największa.

0

@MesQueUnClub96 Zwycięsca US Open więc zasłuzył

6

@mekston Zniszczył mentalnie Hiszpanie i dopiero narodzenie się Yamala odbudowalo ich

0

@Bagsik88 Nie chce mi się z tobą dyskutowac bo tracisz zawsze mój cenny czas a mecz w fortnajta sam się nie wygra.Jak bedziesz chciał nastepnym razem coś to napisz od początku do konca o co chodzi.Nie mam czasu na zgadywanki,siema.

3

@barcelonaLM Luka problemem Słowenii

0

@Bagsik88 Nie bardzo rozumiem hmm o co Ci chodzi?

7

Frenkie de Jong hamulcowym Holandii? @arasz1819 @Comentateiro

0

@Bagsik88 I tak tego nie zrozumiesz więc nie ma sensu ci tłumaczyć

8

To 3 miejsce Holandii w grupie trafiło się niczym ślepej kurze ziarno.Przy dobrych wiatrach ta drabinka może byc ekstra jakby Anglicy się potknęli.@mekston

0

@Bagsik88 Urugwaj,Brazylia,Chile,Argentyna i Kolumbia to od 15 lat top5 Ameryki PŁD więc zawsze bedzie sie o nich mówic

1

@AFA Tzn tak mi się wydaje,po prostu się wygłupia xd

1

@Limaker Na Speeda?Nie robi nikomu krzywdy więc niech robi co chce,to tylko zabawa

1

Chłop se chodzi po Krakowie i ponad 100 koła ludzi go ogląda.A wystarczyło być fanem Cristiano.

1

@Gall No trzeba bo Anglia grała słabo a i tak ma najlepsza drabinke ze wszystkich zespołów a Francja ma/miała Belgie,Portugalie,Hiszpanie/Niemcy+moze Anglie.

2

No siadła ta drabinka Argentynie to napewno.Dziwnie się to ułozyło ze po drugiej stronie jest Kolumbia,Brazylia i Urugwaj.


1

Niezła forma


2

@ricardo0705 Raczej doceniają to że podniósł się mentalnie po zmarnowanym karnym.Poszedł jak lider czyli jako pierwszy i pewnie go wykonał.Tak to powinno wyglądać.

1

USA oszukane?Nie oglądalem ale patrząc na twittera to sędziowie nie byli zbyt przychylni. @mekston


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?