Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Dla mnie to jest kliri penalti a tu nic
0
@Faro Nie no zagra Martinelli,Rodrygo i Rafa a z lawki pewnie Savio i Endrick.
1
@mekston Dzisiaj tez zlapal glupia kartke bo ta sytuacja nie miala zadnego wplywu na mecz,jesli odpadna to beda duze pretensje do niego.Nie moze tak grac lider.
0
@FcPortoFan1999 Brazylia nawet bez Viniego ma szanse z Urugwajem.Pytanie kto zagra za niego i czy dzwignie temat.
0
@mekston Jedno jest pewne tzn wygra ktos z Realu
0
@AFA Nie wiem,jest var a i tak są błędy.Mega to irytuje na takim poziomie.
3
Swoją droga Brazylia znowu powinna mieć karnego i go nie dostaje.To juz kolejna sytuacja w której sędziowie dokładają 3 grosze w meczach Brazylii.
5
Brazylia vs Urugwaj w ćwiercfinale Copa.Vinicius odwalił maniane i nie wystąpi w tym meczu co komplikuje sytuacje Brazylii.Pewnie zagra Martinelli za niego albo jakieś ryzyko z Endrickiem na 9 i Rodyrgo na LS.
@mekston
0
Czego ludzie nie wymyślą xd
https://x.com/Rusherflyyy/status/1808161998221263246
1
@mekston Na Garrosie wedlug mnie zawsze będzie mięc największe szanse.Nawierzchnia pod jego skilla.
1
Solidny progres @mekston @barcelonaLM
https://x.com/marioboc17/status/1807792845782126806
4
@Faro Dla mnie to taki Ozil.Świetna technika,drybling na małej przestrzeni i lewa nóżka wiadomo.
6
@FCB_dimiC Jest z Realu więc wiadomo ze ta siła przebicia jest największa.
0
@MesQueUnClub96 Zwycięsca US Open więc zasłuzył
6
@mekston Zniszczył mentalnie Hiszpanie i dopiero narodzenie się Yamala odbudowalo ich
0
@Bagsik88 Nie chce mi się z tobą dyskutowac bo tracisz zawsze mój cenny czas a mecz w fortnajta sam się nie wygra.Jak bedziesz chciał nastepnym razem coś to napisz od początku do konca o co chodzi.Nie mam czasu na zgadywanki,siema.
3
@barcelonaLM Luka problemem Słowenii
0
@Bagsik88 Nie bardzo rozumiem hmm o co Ci chodzi?
7
Frenkie de Jong hamulcowym Holandii? @arasz1819 @Comentateiro
0
@Bagsik88 I tak tego nie zrozumiesz więc nie ma sensu ci tłumaczyć
8
To 3 miejsce Holandii w grupie trafiło się niczym ślepej kurze ziarno.Przy dobrych wiatrach ta drabinka może byc ekstra jakby Anglicy się potknęli.@mekston
0
@Bagsik88 Urugwaj,Brazylia,Chile,Argentyna i Kolumbia to od 15 lat top5 Ameryki PŁD więc zawsze bedzie sie o nich mówic
1
@AFA Tzn tak mi się wydaje,po prostu się wygłupia xd
1
@Limaker Na Speeda?Nie robi nikomu krzywdy więc niech robi co chce,to tylko zabawa
1
Chłop se chodzi po Krakowie i ponad 100 koła ludzi go ogląda.A wystarczyło być fanem Cristiano.
1
@Gall No trzeba bo Anglia grała słabo a i tak ma najlepsza drabinke ze wszystkich zespołów a Francja ma/miała Belgie,Portugalie,Hiszpanie/Niemcy+moze Anglie.
2
No siadła ta drabinka Argentynie to napewno.Dziwnie się to ułozyło ze po drugiej stronie jest Kolumbia,Brazylia i Urugwaj.
1
Niezła forma
2
@ricardo0705 Raczej doceniają to że podniósł się mentalnie po zmarnowanym karnym.Poszedł jak lider czyli jako pierwszy i pewnie go wykonał.Tak to powinno wyglądać.
1
USA oszukane?Nie oglądalem ale patrząc na twittera to sędziowie nie byli zbyt przychylni. @mekston