Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@mekston Dwa gole Francji to penalti i samobój
0
@GABVI36 Z 3 miejsca
1
@MesQueUnClub96 I moga wyjsc spokojnie jesli to bedzie np Rumunia
2
Chorwacja odpadu z Euro a Niemcy vs Dania w 1/8.
@mekston
0
@MesQueUnClub96 Nie no Duńczycy więcej zrobią dodi
0
@MesQueUnClub96 A czemu Dania ma spaść na 3 miejsce?
0
@mekston Eriksen robota jest do zrobienia
0
Serbia dzisiaj futbol totalny
2
@Odcinkowy Ranking czyli Dania
1
Jedna bramka z dvpy i Niemcy z Anglią w 1/8.Słowenia do przodu.
3
Wolałem Anglie z Rashfordami,Grealishami i Mountami.Dziwne ale tak.Na poprzednim Euro lepiej to wyglądało.
0
@Lola120 To był @VegetaPolska
2
@Comentateiro Czuje mocne starcie z @arasz1819
1
@mekston Fajnie jakby zrobił półfinał i będzie niezle.Nie mozna wymagac by wygrywał wszystko.On i tak progresuje z prędkością swiatła.Tyle umiec w takim wieku.
8
Tez bym wycofał.Niech strzela kazdy normalnie a nie wygibasy.Teraz juz bramkarze nie moga sobie wychodzić jak Dudki i takie zmiany tempa często są nie do wyjęcia.
0
@mekston Pytanie na jakim poziomie,szkoda ze Carlosa przeskoczył i jest #2
1
@mekston Z drugiej strony moze za duzo oczekujemy.Tacy jak Alcaraz i Sinner to rodzą się raz na x lat.W takim wieku takim poziom grania.Przeciez oni maja po 21 i 22 lata.
2
@barcelonaLM Oby Holger wrócil do dobrego grania.Taki potencjał...
0
@Who_you_mam A tego to nie wiem
0
@mekston Dania/Austria/Turcja takie czarne konie
5
Pudzianowski dotarł to i Marianna dotarła
0
@mekston Mati Borek skomentuje cwiercfinal pewnie Francji z Portugalią i półfinal z udziałem którejś z tych druzyn.Ładnie trafił.
0
@MesQueUnClub96 Mówisz Angole lepsi
0
Zwycięstwo Słowenii,remis Dunczyków i cyk Anglia z Niemcami w 1/8 ale to juz by było chyba za duzo. @mekston
0
@mekston A bo to drugie z F gra z 1 D
0
@mekston Portugalia w tej sytuacji chcialaby chyba 3 miejsce w grupie xD
1
@Arden Kroos ma trudną tą drabinke dosyć
0
Euro pod wygranie ZP dla Viniciusa.Ewentualna szybka lota z Francji z turnieju bardzo przybliży go do ZP.
3
Dalej żaden zawodnik na tym Euro nie ustrzelił dubletu w jednym meczu ale idzie Gruzja vs Portugalia... @Popitek12
2
@mekston W sumie chyba dobrze wyszlo to dla Holandii