La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

0

Zwycięstwo Słowenii,remis Dunczyków i cyk Anglia z Niemcami w 1/8 ale to juz by było chyba za duzo. @mekston

konto usunięte

1

@Encore Wystarczy remis Anglii i zwycięstwo Danii więcej niż jedną bramką

0

@MesQueUnClub96 Mówisz Angole lepsi

1

@Encore to już za wiele

W sumie szkoda tej Chorwacji, bo jakby Włosi byli w górnej połówce. Do tego Belgia to byłaby chora połówka.

0

@mekston Mati Borek skomentuje cwiercfinal pewnie Francji z Portugalią i półfinal z udziałem którejś z tych druzyn.Ładnie trafił.

0

@Encore ciekawe czy jednak ktoś nie zrobi niespodzianki w 1/8 i zabierze nam hitowe mecze 1/4.

0

@mekston Dania/Austria/Turcja takie czarne konie

1

@Encore Dania może na Niemcy wpaść.

Plus zobaczmy kogo dostanie Francja - jeśli Rumunia / Słowacja to nie może być niespodzianki, ale jeśli Belgia to będzie ciekawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?