2

@Herato Uwazam ze Frenkie u Ten Haga byl jednym z najlepszych pomocników

1

@Herato Ten Hag -Frenkie de Jong.

1

@Lionel_Messi10 Mbappe ma ciekawą perspektywe bo w wieku 25 lat byl dwa razy w finale MS.Większość pilkarzy nawet przez cala karierę nie moze sie tam pojawić z roznych przyczyn.Do takich opini na temat co jest trudniejsze potrzeba zawodników bez sukcesów ktorzy biora udział w Ms i Euro/Copa.Patrzac na kariere Mbappe na Ms i na Euro no to roznica jest spora.

1

No i Brazylia remisuje z Kostaryką.Dosyć duża niespodzianka.Oby się Brazylia rozkręciła w czasie turnieju bo w tym meczu na tle takiego rywala nie było widać ze są dużo lepszą druzyną.O ile Kostaryka w ataku niewiele dziś zrobiła to w obronie bardzo solidnie.Tęskno za Neymarem.

0

@Faro Endrick srednio mi pasuje na 9

0

@Faro Savio nawet niezłą zmiane dał,stara sie przynajmniej coś rwać

0

@MesQueUnClub96 To pierwszy mecz dodi

1

@Faro Słaby mecz.Na tle takiego rywala to powinien ich zmiażdżyć a tu kilka zrywów raptem.

0

@MesQueUnClub96 No drabinka na papierze w stylu USA/Urugwaj/Argentyna

0

James może i emeryt patrząc na obecną kariere w klubie ale tą lewą noge zawsze miał świetnie ułozoną.W swoim prime to bym powiedział nawet ze troche taki Messi dla ubogich.Zawsze poda tam gdzie chce.


1

@HypeR Tylko Bułka

2

@Faro Pewnie zerkne jako fan kanarków

1

@barcelonaLM Troche przypomina mi tym Pedriego

1

@barcelonaLM Chiesa play off time

3

@Popitek12 Nie moge popitku.Jestem w ambasadzie hiszpańskiej ze względu na Nadala i Alcaraza + Lamine Yamal.

2

Włochy sredniawe na tym ojro.


1

@Popitek12 Popitek mówilem ci ze to chodzi o Urugwaj a nie Kolumbie

1

Fani Nowego Yorku w tym momencie wyłączyli internet.


1

@barcelonaLM Ma czego żałowac Chorwacja z tego 1 meczu.Trzy bramki w plecy to sporo.

0

@barcelonaLM A przypadkiem Węgry nie są pewniakiem?

0

@barcelonaLM Ja tam licze ze beda jakies niespodzianki ale no Argentyna raczej pewniak do finału

16

@barcelonaLM Messi kupił drabinke

0

@Kuba_1 No prawdopodobnie Dania gra z Niemcami w 1/8 i tu bedzie niespodzianka

0

@Kuba_1 Portugalia to i tak mogła miec drabinke marzen gdyby nie gol Niemców

1

@barcelonaLM Austria nie zdziwie się jak pyknie Holandie i wezmą to drugie miejsce

0

@barcelonaLM No byliby chyba bo Slowenia nic nie zrobi z Anglia pewnie

0

@AFA 1/8- Węgry,Ćwierfinał -Austra,Półfinal-Dania

10

Ale bramka piękna przynajmniej.Dobrze że sędzia to puścił.


0

@mekston Wegry albo Slowenia

1

@MesQueUnClub96 Fajny mecz na papierze tzn Szwajcaria ma szanse na awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?