Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Jaja to by były jakby dostał np lote z Portugalią w 1/4 a potem był w finale mundialu albo go wygrał
1
@macio_944 Czy ty sugerujesz ze Kylian Mbappe Lottin nie ma racji
0
@macio_944 A moim zdaniem wszystkie mecze są 50/50 bo dopóki pilka w grze to wszystko jest możliwe
1
@AFA W poprzednim sezonie wykręcil 12 bramek we włoskiej ale ja chyba mam pecha do jego meczy.No nie powala mnie jego gra na kolana.Nikt tu nie oczekuje zeby byl Messim ale trochę taki asekuracyjny skrzydłowy.
1
@AFA Dla mnie lepszy niz Narcos aczkolwiek oba polecam i obejrze za x czasu jak zapomne troche akcji.Fajny klimat.
1
@AFA Polecam serial El Chapo
1
@Faro Moze tak być.Nieprzypadkowo Messi to terrorysta z Rosario
2
Pchają tego Nico Gonzaleza a dla mnie to taki średniak na tym skrzydle.Ani to wybitny drybler czy technik.Taki sredni skrzydłowy.
1
@Popitek12 Lub zamieniona za Polske
0
@mekston Turkom oplaca sie jutro przegrać i byc 3 miejscem?Raczej nie i beda walczyć
0
@MesQueUnClub96 Wystarczy ze Turcja nie przegra
8
@mekston Dwa gole Francji to penalti i samobój
0
@GABVI36 Z 3 miejsca
1
@MesQueUnClub96 I moga wyjsc spokojnie jesli to bedzie np Rumunia
2
Chorwacja odpadu z Euro a Niemcy vs Dania w 1/8.
@mekston
0
@MesQueUnClub96 Nie no Duńczycy więcej zrobią dodi
0
@MesQueUnClub96 A czemu Dania ma spaść na 3 miejsce?
0
@mekston Eriksen robota jest do zrobienia
0
Serbia dzisiaj futbol totalny
2
@Odcinkowy Ranking czyli Dania
1
Jedna bramka z dvpy i Niemcy z Anglią w 1/8.Słowenia do przodu.
3
Wolałem Anglie z Rashfordami,Grealishami i Mountami.Dziwne ale tak.Na poprzednim Euro lepiej to wyglądało.
0
@Lola120 To był @VegetaPolska
2
@Comentateiro Czuje mocne starcie z @arasz1819
1
@mekston Fajnie jakby zrobił półfinał i będzie niezle.Nie mozna wymagac by wygrywał wszystko.On i tak progresuje z prędkością swiatła.Tyle umiec w takim wieku.
8
Tez bym wycofał.Niech strzela kazdy normalnie a nie wygibasy.Teraz juz bramkarze nie moga sobie wychodzić jak Dudki i takie zmiany tempa często są nie do wyjęcia.
0
@mekston Pytanie na jakim poziomie,szkoda ze Carlosa przeskoczył i jest #2
1
@mekston Z drugiej strony moze za duzo oczekujemy.Tacy jak Alcaraz i Sinner to rodzą się raz na x lat.W takim wieku takim poziom grania.Przeciez oni maja po 21 i 22 lata.
2
@barcelonaLM Oby Holger wrócil do dobrego grania.Taki potencjał...
0
@Who_you_mam A tego to nie wiem