- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Bardzo chciałbym by Anglicy dostali Holandię w 1/8. Nie zasługują na ogórków
0
@MesQueUnClub96 Jako sympatyk Anglii Sleepy Garetha, również Jestem za tym.
0
@MesQueUnClub96 Wystarczy ze Turcja nie przegra
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston no właśnie nie....Czechy nie mogą wygrać.
0
@Destroyer_of_Worlds tak, edytowałem. Znaczy to jest trochę bardziej skomplikowane
@FcPortoFan1999 @Encore @MesQueUnClub96 Jak Czechy nie wygrają z Turcją to na pewno Anglia z Holandią.
Jeśli 3 ekipa z grupy E będzie miała gorszy bilans niż Węgry to wtedy Anglia może zagrać jeszcze z Holandią
0
@mekston Niech Angielski Titanic, dostanie mocną Holandię.
0
@FcPortoFan1999 jak Czesi nie wygrają z Turcją to na 100% jest Holandia, jeśli wygrają to jednak duża szansa, że to nie Holandia.
0
@mekston Turkom oplaca sie jutro przegrać i byc 3 miejscem?Raczej nie i beda walczyć
0
@Encore nie opłaca się
Z drugiego miejsca grają na Austrię, jak przegrają to Hiszpania, a potem ew. Niemcy
To lepiej próbować na Austrię.
Bardzo ważny mecz zatem dla Turków, bo ta część drabinki otwiera możliwości.
0
@mekston A jak Czesi wygrają to na kogo Titanic zagra?
0
@FcPortoFan1999 jak Czesi wygrają, to pewien % szans że też Holandia, ale zdecydowanie mniejszy (głównie to trzeba byłoby zakładać wygrane Belgii i Rumunii i wygrana Belgii nie wiem czy nie 2 bramkami byłaby potrzebna).
W każdym razie wówczas może to być np. Ukraina ale też Słowacja jest opcją. Z grupy E de facto każdy.
0
@mekston Gdyby grali na Słowaków, to miałbym troszkę rozdarte serce.
0
@FcPortoFan1999 Słowacja bardzo mozliwa z 3 miejsca, jak Rumunia zagra na remis ze Słowacją
Wówczas Czesi i Turcy zdecydują
0
@mekston Słowacy, po pyknięciu Belgów zasłużyli na ten awans.