Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obaj powinni kosztowac max 50m.Za kwote powyżej 100mln oczekuje się piłkarza który jest ukształtowany,doświadczony i wskoczy na najwyzszy poziom :v.
0
Trochę dużo jak na gościa który zagrał jeden dobry sezon w miare dobrej lidze.
1
Pogba chyba był najdroższy.
1
W Angli wkręca obronców tak że nie wiedza co się dzieje to co dopiero w Hiszpani by było.
0
Czy ja wiem ,oby.Mało kto potrafi się tak uwolnić od obrońcy i jest tak cholernie zwrotny.
4
1
Ciekawe czy zorganizuja jakis mecz kiedys charytatywny albo coś podobnego w którym wystąpią Leo i CR7.
3
Zeby rozstrzeliwał takich ogórów jak Atleti albo Bayern :D
1
Siłowo Lukaku nie ma sobie równych . :d
2
Nick zaobowiazuje :d
0
Musisz zmienic nick :c
0
Wkońcu znajdzie się taki sposób że odejdzie.
1
Nie grywam w fife wole Cs'a.
0
Niech osiągnie cos jeszcze z repka bo troche smutno się robi jak patrzy na Ronaldo co osiągnał z tak słaba Portugalia :f
0
Takie tam marzenia.
0
Hazard-Suarez-Dembele
Messi
Veratti Busquets.
Tak wiem niemożliwe.
0
Neymar to fan ale zielonych dolarów :f
1
Mbappe pójdzie do realu.Fan Ronaldo i Realu.
0
To pewnie o Albie było :f
0
No i dobrze ,smutno było bez niego :p
0
Real czy inny Manchester nie dał by mu potężnej sławy ?:d
0
Liverpool oczekuje 150mln za Cou,to nie za dużo troche?:d.Dobranoc:p
0
Nr 10 ,pewnie dadza mu jeszcze wykonywac karne i wolne.
0
Może Neymar sam się wykupić z Barcy i z wolną kartą pójść do PSG?
1
Kur*a tak nie dokladnie podawac, az oczy bola.
0
Niee :d
1
Dokładnie jesli chociaz był by cień szansy to polował bym odrazu na niego.Wydaje mi się że spisałby się jeszcze lepiej niz Neymar.Pewnie hejt na mnie teraz poleci :f
1
U mnie to wygląda tak
1.Hazard
2.Hazard,De Bruyne
3.Hazard
:D
1
A jakie zdanie ma Autor tej pięknej ankiety ?:d
2
Tak mogło by byc bo Jak grał Neymar i Digne to wolał sie pchać w 5 niz podac xd