Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Włochy sobie skomplikowały to Euro.Takim wynikiem pewnie zagrają z Portugalią a dalej nie jest lepiej bo pewnie Holandia/Niemcy/Hiszpania.
0
@MesQueUnClub96 Bo nie komentuje Portugalii
3
@macio_944 Bedziemy wracac do tego 2016 przez długie lata.
0
@bartekvisca Szwajcaria w 1/8 więc kto wie
0
@TheNekro94 Dla Włochów nie bardzo bo jest duza szansa ze skoncza turniej
2
@TheNekro94 Tylko ze wtedy pewnie zagraja z Portugalia a nie ze Szwajcarią
3
@Popitek12 To mój pierwszy beef z @mekston
1
@barcelonaLM Dalej uważam ze mieliśmy szanse z Austrią tzn są lepszym zespołem od nas ale my nic nie zrobiliśmy w tym meczu.To był jeden z najgorszych meczy na tym euro danej drużyny.
1
@pittbull36 Biedna Polska
0
@barcelonaLM Czyli jest jeszcze dla nas szansa?
0
@Gibbon_FCB Oprócz tego ze w pólfinale pewnie Francja to tak
2
@arasz1819 Ale dosyć trudną drabinke
4
@macio_944 Ja wciąż wierze w Duńczyków
9
@Faro Bycie lepszym od Xaviego to chyba nie jest jakieś giga osiągnięcie
3
@partymaker Pytanie czy poradzą sobie z Niemcami w ćwiercfinale.
5
Mówił ze jest głodny gry i rekin zrobił swoje.Ciężko go nie lubić mimo ze umiejętności nie ma na poziomie Barcelony.
1
@PatrychoO Kontuzje chyba leczy ale wiadomo jakie są jego priorytety.Tym transferem w takim wieku sobie zakończył kariere troche.To juz nie to samo co grał w Europie.
1
@MesQueUnClub96 Dobre podejscie.Zawodnik tej klasy raczej nie gra po to by sobie zagrac kilka meczy i poddać.
2
@Luciano99 W sumie troche smiesznie brzmi to zdanie o Vinim
0
Bedzie go strasznie brakować.Neymar nawet bez formy i z nadwagą ma ten magic touch a Vini póki co ma srednią kariere w reprezentacji.
2
Ciekawa statystyka.
1
Kontrakt na 270 baniek dla 22 latka.W sumie wiele to nie oznacza bo Toronto i tak musi isc w przebudowe.
1
@macio_944 To trzeba usiąść na spokojnie
4
@barcelonaLM https://www.radiopik.pl/public/info/2015/2015-01-13_1421104061.jpg
0
@tristan87 Teraz juz wiem
2
Cavs mają nowego trenera.Wiele w sumie to nie zmieni gdy Donovan odrzuci przedłuzenie.
2
@MesQueUnClub96 Miejmy nadzieje ze takie starcie jesli będzie to w finale
3
@MesQueUnClub96 Bede kibicował Hubertowi w starciu z Novakiem.Obiecuje.
1
@Popitek12 Wątpie czy GOATA Arabii interesuje jakiś Bayern Leverkusen
0
@MesQueUnClub96 No wtedy by było wybitnie wręcz dla Huberta