1

Ależ Włochy sobie skomplikowały to Euro.Takim wynikiem pewnie zagrają z Portugalią a dalej nie jest lepiej bo pewnie Holandia/Niemcy/Hiszpania.

0

@MesQueUnClub96 Bo nie komentuje Portugalii

3

@macio_944 Bedziemy wracac do tego 2016 przez długie lata.

0

@bartekvisca Szwajcaria w 1/8 więc kto wie

0

@TheNekro94 Dla Włochów nie bardzo bo jest duza szansa ze skoncza turniej

2

@TheNekro94 Tylko ze wtedy pewnie zagraja z Portugalia a nie ze Szwajcarią

3

@Popitek12 To mój pierwszy beef z @mekston

1

@barcelonaLM Dalej uważam ze mieliśmy szanse z Austrią tzn są lepszym zespołem od nas ale my nic nie zrobiliśmy w tym meczu.To był jeden z najgorszych meczy na tym euro danej drużyny.

1

@pittbull36 Biedna Polska

0

@barcelonaLM Czyli jest jeszcze dla nas szansa?

0

@Gibbon_FCB Oprócz tego ze w pólfinale pewnie Francja to tak

2

@arasz1819 Ale dosyć trudną drabinke

4

@macio_944 Ja wciąż wierze w Duńczyków

9

@Faro Bycie lepszym od Xaviego to chyba nie jest jakieś giga osiągnięcie

3

@partymaker Pytanie czy poradzą sobie z Niemcami w ćwiercfinale.

5

Mówił ze jest głodny gry i rekin zrobił swoje.Ciężko go nie lubić mimo ze umiejętności nie ma na poziomie Barcelony.

1

@PatrychoO Kontuzje chyba leczy ale wiadomo jakie są jego priorytety.Tym transferem w takim wieku sobie zakończył kariere troche.To juz nie to samo co grał w Europie.

1

@MesQueUnClub96 Dobre podejscie.Zawodnik tej klasy raczej nie gra po to by sobie zagrac kilka meczy i poddać.

2

@Luciano99 W sumie troche smiesznie brzmi to zdanie o Vinim

0

Bedzie go strasznie brakować.Neymar nawet bez formy i z nadwagą ma ten magic touch a Vini póki co ma srednią kariere w reprezentacji.


2

Ciekawa statystyka.


1

Kontrakt na 270 baniek dla 22 latka.W sumie wiele to nie oznacza bo Toronto i tak musi isc w przebudowe.


1

@macio_944 To trzeba usiąść na spokojnie

0

@tristan87 Teraz juz wiem

2

Cavs mają nowego trenera.Wiele w sumie to nie zmieni gdy Donovan odrzuci przedłuzenie.


2

@MesQueUnClub96 Miejmy nadzieje ze takie starcie jesli będzie to w finale

3

@MesQueUnClub96 Bede kibicował Hubertowi w starciu z Novakiem.Obiecuje.

1

@Popitek12 Wątpie czy GOATA Arabii interesuje jakiś Bayern Leverkusen

0

@MesQueUnClub96 No wtedy by było wybitnie wręcz dla Huberta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?