Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Naszczęście to tylko jeden.Trzeba się poprawić i tyle bo póki co to jest marny poziom.Szczególnie szkoda tego gema przy 4;2
0
Chyba najlepszy gem pod względem returnu na tym turnieju.Wow.
2
@mekston Nie no stypa taka grana że szok.Jak on ma z 50% po pierwszym podaniu
1
@mekston Jeszcze jakby to były minimalne outy ale no nie byly
1
@mekston Choke okrutny,mial 30:0 chyba
10
@MesQueUnClub96 Jednego znam,co prawda z internetu ale no jest
2
@MesQueUnClub96 Dobry tenis ale po drugiej stronie mistrz Wimbledonu
2
@sen Lubie ale jak nie gra dwóch servbotów którzy mierzą się w dyscyplinie kto mocniej palnie
0
Jesli z mistrzem Wimbledonu robisz takie błędy to tracisz podanie i cyk Hiszpan 4:2.
0
Ciężki start Carlosa a Tiafoe pozytywnie zaskakuje.
1
@mekston No ciekawe co zaserwuje nam szczególnie Amerykanin,miał niezłe momenty na trawie
0
@nitey Mam nadzieje ze wygra zlota pilke.Zasluguje na to jak nikt inny za te ostatnie 5 lat w futbolu.
2
@Stinger_ Ja już traktuje mecze i turnieje Ronaldo i Messiego jako dodatek.Juz co mieli zrobić to zrobili.Niech teraz młodzi się uczą i się wdrapują na szczyt.Zarówno Messi jak i Ronaldo już nic nie musza udowadniać.To są historyczne kariery.Blisko 15 lat trzymania topowego poziomu w futbolu.
1
@Kessie Wątpie ze się pojawi tzn obecnie pewnie pije za zdrowie Huberta Hurkacza który odpadł z Wimbledonu
0
@adamek20151 Pewnie stwierdzili ze nie oplaca się grac w futbol i wrócili do hokeja,koszykówki i nfl
0
@Alistar74 To jankesi.Dopiero odkrywają piłke nozną.
3
@MesQueUnClub96 Dodi dzisiaj Carlos o 14;30 dlatego do sklepu po laysy
1
@mekston Jakby to weszlo to by były zachwyty ale ze nie weszło no to wyszło kiepsko ze w 1 próbie robi podcinke.Taki to futbol.Mało brakowało w sumie.
0
@Faro Byle normalny sędzia był w meczu Brazylii bo ostatnio cały czas ich oszukują
0
@zodiak_10 Postawiłem bramke Mbappe i bramke Moraty więc mam nadzieje ze oni
0
@mekston Slaby atak dzisiaj.Tak naprawde dobrych akcji na palcach jednej ręki.Gonzalez to gra w 10,Lautaro bez piłek i Messi ktory widac ze nie czuje sie chyba zbyt pewnie
0
Kylian Mbappe,Lamine Yamal,Jamal Musiala i Cristiano Ronaldo.Ależ będą grzmoty.
0
@mekston Argentyna ktora oddaje mniej celnych i notuje gorsze xg niz rywal no to sie rzadko zdarza
0
@AFA Powiedzmy sobie szczerze Argentyna dzisiaj słabiutko.Messi przeciętnie jak na niego.W formie Argentyna raczej na spokojnie by ich pyknęła
0
Trzeba przyznac ze wszystkie karne Argentyny praktycznie nie do obrony oprócz tego Messiego.Same boczne siatki albo okna jak Alvareza.
0
Jaki fart xDD hah
0
Raków Czestochowa auuuu
0
Ale golazo z karnego Alvareza,tak sie powinno ładowac pod lade
1
@macio_944 RYzykowna podcinka troche
1
O fck Messi miss