0

@adamek20151 Ronaldo to niech w bramke trafi najpierw,on kręci rekord strzelania z kazdej pozycji na tym turnieju

1

Ten Gonzalez musi miec jakies kwity na Scaloniego.Nie ma szans ze on sportowo tutaj wygrywa rywalizacje.Nic dzis nie zrobił na moje.

0

Ale meczówke miał teraz Ekwador.Lewy by trafił

2

Zszedł Lisandro i wszystko się posypało,factos

0

@mekston Szukal penalti ale sie nie wywrócil

1

@macio_944 Nie wiem co tu sprawdzac

1

No dla mnie to jest czysty gol

1

@macio_944 W punkt

1

Argentyna troche sama sobie jest winna.Strasznie pasywnie dzisiaj ale karne to coś co tygryski lubią najbardziej

0

@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz

1

@mekston Widac ze z Rakowa

0

@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra

0

W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.

1

@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda

1

@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal

1

Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston


0

@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh

1

@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił

0

Zbyt lekceważąco troche podszedł do tego karnego.Zamiast wyjśc i po prostu palnąć z całej epy to wyszło jakoś dziwacznie.

0

@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti

0

@mekston Bruno by trafił

0

Sredniawy ten karny bym powiedział

0

Fejkowe konto z Yamalem ale i tak bawi
https://x.com/LamineYamalllll/status/1808549438685675596

1

@macio_944 Ale combo,zjadłbym

1

@macio_944 A ja myśle ze awans Francji ale i naszych sasiądów z zachodu aczkolwiek to są tak mocne repki indywidualnie ze moze byc wszystko

0

@macio_944 Tylko ogórki kiszone

1

@macio_944 Dzisiaj Niemcy vs Hiszpania i Francja vs Portugalia.Piękny piątek.

3

Ma potencjał niesamowity.Do tego charakter który jest niezbędny w odniesieniu suckesu.
https://x.com/EthanWL/status/1794627144913732022

1

Guardiola mówił ze Lisandro to top w Europie.On zdrowy jest mega nieprzyjemny dla kazdego napastnika.Czasem jedynie zbyt bardzo nagrzany ale to Lisandro style.

0

Respect from Carlos @mekston


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?