Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 Ronaldo to niech w bramke trafi najpierw,on kręci rekord strzelania z kazdej pozycji na tym turnieju
1
Ten Gonzalez musi miec jakies kwity na Scaloniego.Nie ma szans ze on sportowo tutaj wygrywa rywalizacje.Nic dzis nie zrobił na moje.
0
Ale meczówke miał teraz Ekwador.Lewy by trafił
2
Zszedł Lisandro i wszystko się posypało,factos
0
@mekston Szukal penalti ale sie nie wywrócil
1
@macio_944 Nie wiem co tu sprawdzac
1
No dla mnie to jest czysty gol
1
@macio_944 W punkt
1
Argentyna troche sama sobie jest winna.Strasznie pasywnie dzisiaj ale karne to coś co tygryski lubią najbardziej
0
@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz
1
@mekston Widac ze z Rakowa
0
@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra
0
W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.
1
@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda
1
@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal
1
Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston
0
@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh
1
@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił
0
Zbyt lekceważąco troche podszedł do tego karnego.Zamiast wyjśc i po prostu palnąć z całej epy to wyszło jakoś dziwacznie.
0
@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti
0
@mekston Bruno by trafił
0
Sredniawy ten karny bym powiedział
0
Fejkowe konto z Yamalem ale i tak bawi
https://x.com/LamineYamalllll/status/1808549438685675596
1
@macio_944 Ale combo,zjadłbym
1
@macio_944 A ja myśle ze awans Francji ale i naszych sasiądów z zachodu aczkolwiek to są tak mocne repki indywidualnie ze moze byc wszystko
0
@macio_944 Tylko ogórki kiszone
1
@macio_944 Dzisiaj Niemcy vs Hiszpania i Francja vs Portugalia.Piękny piątek.
3
Ma potencjał niesamowity.Do tego charakter który jest niezbędny w odniesieniu suckesu.
https://x.com/EthanWL/status/1794627144913732022
1
Guardiola mówił ze Lisandro to top w Europie.On zdrowy jest mega nieprzyjemny dla kazdego napastnika.Czasem jedynie zbyt bardzo nagrzany ale to Lisandro style.
0
Respect from Carlos @mekston