0

@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.

0

@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?

2

@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.

2

@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.

0

@kuz nie będzie.

1

@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.

1

@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V

1

@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.

0

@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.

0

@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.

2

@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.

0

@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.

5

@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D

0

@Kajtek77 Młoda jest.Jeszcze się wyrobi.

1

@VamosRakieta Oglądałem dziś Bułgarie ale chłopów to ładnie ładowali.Szczególnie niezawodny Sokolov.

1

@VamosRakieta Mocy trochę brakuje ale nie jest zle :v

2

@Ogorinho1974 Jej serwis to dopiero porażka.

9

@FafitFCB Traore mówił ze wpi3rdala wszystko

0

Niestety przegrywamy 1 seta z Bułgarią 25:23

1

Luka Doncić z kolejnym tripple-double.Zdobył 38pkt,11zbiórek i 10 asyst w meczu z Chicago.Niby nie ma żadnego Polaka w NBA ale Luke w sumie traktujemy jak swojego :D

0

@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.

0

@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d

0

@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.

4

@Kajtek77 Kyrie Irving

1

@Janiama Przestawiło mu się?

1

@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie

2

@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D

3

@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?