Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.
0
@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?
2
@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.
2
@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.
0
@kuz nie będzie.
1
@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.
1
@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V
1
@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.
0
@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.
0
@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.
2
@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.
0
@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.
5
@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D
0
@Kajtek77 Młoda jest.Jeszcze się wyrobi.
1
@VamosRakieta Oglądałem dziś Bułgarie ale chłopów to ładnie ładowali.Szczególnie niezawodny Sokolov.
1
@VamosRakieta Mocy trochę brakuje ale nie jest zle :v
2
@Ogorinho1974 Jej serwis to dopiero porażka.
9
@FafitFCB Traore mówił ze wpi3rdala wszystko
0
Niestety przegrywamy 1 seta z Bułgarią 25:23
1
Luka Doncić z kolejnym tripple-double.Zdobył 38pkt,11zbiórek i 10 asyst w meczu z Chicago.Niby nie ma żadnego Polaka w NBA ale Luke w sumie traktujemy jak swojego :D
0
@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.
0
@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d
0
@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.
4
@Kajtek77 Kyrie Irving
1
@Janiama Przestawiło mu się?
1
@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie
2
@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D
3
@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami