Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@HassanMubarak Nie bo by go zmarnowali.On jest piękny w City i tam powinien zostac.
0
@Kengo Przerósł wszystkich.Nie tylko ligę.
2
@Kajtek77 W tej kolejce i tak dobrze poszło bo 73pkt+de Bruyne może coś jeszcze nabije.
1
@Kajtek77 A gdzie mój Walker z fantasy ? :C
7
@BarcaInfo Te transfery powyżej 100M narazie srednio wychodzą.
1
@amanter No tylko on mógł tego dokonać.
1
@Erik0 4-3-3 z Messim na 9 i na skrzydłach z Fatim i Griezmannem.
1
@kielon93 Ale on też może w każdej chwili wypaść.
2
@Elnuum Fajna opcja bo w Paryżu grzeje ławe a w tym sezonie mógłby wiele dać.
3
Skoro Suarez wypada z gry to chyba czas na powrót.
https://naciondeportes.com/wp-content/uploads/2019/01/Boateng-jugara%CC%81-cedido-con-el-Barcelona.jpg
2
Jan Oblak w całej karierze wpuścił 4 hat-tricki.Wszystkie były od Cristiano.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 To chyba świry z mbtm ?
3
Kyrie Irving ma dziś zagrać z Atlantą Hawks po 2-miesięcznej przerwie. :]
1
@Kajtek77 Aaa no tak.Zapomnialem o nich bo grali o 23 :v Chociaż spodziewałem się takiego wyniku bo Minesota bez Townsa jest przeciętnym zespołem.
3
Co za wyniki NBA.Lakers bez LBJ i AD wygrywają z Okc,Cavs wygrywają z Denver, Dallas z 76 ers i Boston zdobywa aż 140 pkt z Pelikanami.Tatum zdobył sam 41.
1
Malwina nie udzieli wywiadu.Az się boję myśleć co jej siedzi teraz w głowie.
0
Dobrze że chłopy będą na igrzyskach:d
0
W najważniejszych momentach trzeba bohatera i dziś niestety zabrakło go.
0
Przydałby się taki Wilfredo Leon.
1
Niby siatkówka kobiet a emocje jakby to były same igrzyska :D
3
@mrboom niestety tak
4
Ale Polki dziś dobrze grają.Moze się uda w tym finale zagrać.
2
Lukaku i Lautaro chyba najlepszy duet obecnie.
0
Handi na Milan na luziku.:D
1
Brooklyn wygrywa z Miami 117:13.Atmosfera w hali niesamowita.W sumie jak na play offach.
1
@fart A Boston według Cb na co może liczyć w tym sezonie"?
0
@Rewolucja123 Oglądałem jeden mecz Arcy z Faze to nie było zle bo Nuke'a przegrali 16:14 a na drugiej mapace chyba 16:12.
1
@fart Też prawda.Ja mam nadzieję że Kevin wróci i będzie grał to co zawsze.
5
@Chaoss Nic nie porównuje.Po prostu fajnie by było zobaczyć jedną z legend na ławce trenerskiej.A czy powinien teraz przejmować zespól to nie mam zielonego pojęcia.Z jednej strony chciałbym ale z drugiej byłoby mega smutno gdyby sobie nie poradził.To nie jest takie łatwe że wjedzie i easy tryplet.Kadra nie jest łatwa do przejęcia.