1

W sumie ciekawe jak Brooklyn będzie się prezentować w następnym sezonie.Zdrowy Kyrie+Durant i obecny skład który według mnie ma mega potencjał.Jeszcze nie ma play offow a ja już się nie mogę doczekać next sezonu :v

2

@Mns21 O nich jakoś bym się nie martwił.Oby na po byli gotowi.

1

@Ermitano Dokładnie.Dlatego siedze tutaj z wami.

1

@takisobiektos Ja akurat teraz oglądam Brooklyn -Miami ale też czekam na ten drugi,

0

@Cobra303 a co Pan robi o tej porze?

0

@Tom0VeB Wybacz morduś

0

@KapiFCB Ooo proszę.Będę miał kolege do oglądania :D

0

No i cała Rambla zasnęła.

0

@Ramos9248 ja osobiście nigdy nie używałem ale mam znajomych co korzystają i polecają ,:v

3

@Ramos9248 Chcesz to próbuj :v

0

@SeeleyBooth ogólnie zaczął by się hype na Barcelone niesamowity.

4

@SeeleyBooth Najgorzej by bylo jakby przyszedł i by mu nie poszło.Obecna kadra nie jest łatwa do przejęcia.Do tego dojdzie niesamowita presja z jaką Xavi by musiał się zmierzyć.Zaczely by się porównania do Pepa itd.

2

@SeeleyBooth To by było dobre ale niestety niemożliwe.

1

@SeeleyBooth tak jak Arteta u Pepa.

2

@KamQiX Pilkarz wielki ale trenowanie dopiero co zaczął.Sam nie wiem czy to byłby dobry pomysł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bafi daj linka

0

@Katalonbar dlatego trzeba jechać za granice i gitara

2

@Kapitan hawk Oglądałem, polecam :D

1

@damianex10 Ja tam lubię Francję.Graja u nas w lidze to łatwiej będzie ich rozszyfrować :D

0

@damianex10 N'gapeth zakończył :D

1

Jednak igrzyska dla Francji.Grozer robił co mógł :(

0

@Kubi1899 Francja

3

@Kapitan hawk wstaw avka jakiegoś

21

@bixmix Wątpie bo Cholo zawsze mówi w samych pozytywach o Lio.

5

@itmustbejoke To nie dziwi bo Griezmann nie potrafi dryblować jak wspomniał sam zresztą,Suarez udaje że drybluje a z pomocy tylko De Jong potrafi minąć przeciwnika.

1

@HassanMubarak W tamtym sezonie szalał na parkietach Toronto :D

0

@HassanMubarak No pewnie ta.Spoko ziomek się z niego wydaje i do tego fan NBA. :d

1

@HassanMubarak Nawet nie wiedziałem że wbił tu już miliard.


6

@dv7wisnia Nie wiem jak można nie mieć motywacji grając w takim klubie i zarabiając taki pitos.Chociaż może jakbym miał tyle hajsu to też by mi odj3bało i bym nie biegał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?