Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie ciekawe jak Brooklyn będzie się prezentować w następnym sezonie.Zdrowy Kyrie+Durant i obecny skład który według mnie ma mega potencjał.Jeszcze nie ma play offow a ja już się nie mogę doczekać next sezonu :v
2
@Mns21 O nich jakoś bym się nie martwił.Oby na po byli gotowi.
1
@Ermitano Dokładnie.Dlatego siedze tutaj z wami.
1
@takisobiektos Ja akurat teraz oglądam Brooklyn -Miami ale też czekam na ten drugi,
0
@Cobra303 a co Pan robi o tej porze?
0
@Tom0VeB Wybacz morduś
0
@KapiFCB Ooo proszę.Będę miał kolege do oglądania :D
0
No i cała Rambla zasnęła.
0
@Ramos9248 ja osobiście nigdy nie używałem ale mam znajomych co korzystają i polecają ,:v
3
@Ramos9248 Chcesz to próbuj :v
0
@SeeleyBooth ogólnie zaczął by się hype na Barcelone niesamowity.
4
@SeeleyBooth Najgorzej by bylo jakby przyszedł i by mu nie poszło.Obecna kadra nie jest łatwa do przejęcia.Do tego dojdzie niesamowita presja z jaką Xavi by musiał się zmierzyć.Zaczely by się porównania do Pepa itd.
2
@SeeleyBooth To by było dobre ale niestety niemożliwe.
1
@SeeleyBooth tak jak Arteta u Pepa.
2
@KamQiX Pilkarz wielki ale trenowanie dopiero co zaczął.Sam nie wiem czy to byłby dobry pomysł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bafi daj linka
0
@Katalonbar dlatego trzeba jechać za granice i gitara
2
@Kapitan hawk Oglądałem, polecam :D
1
@damianex10 Ja tam lubię Francję.Graja u nas w lidze to łatwiej będzie ich rozszyfrować :D
0
@damianex10 N'gapeth zakończył :D
1
Jednak igrzyska dla Francji.Grozer robił co mógł :(
0
@Kubi1899 Francja
3
@Kapitan hawk wstaw avka jakiegoś
21
@bixmix Wątpie bo Cholo zawsze mówi w samych pozytywach o Lio.
5
@itmustbejoke To nie dziwi bo Griezmann nie potrafi dryblować jak wspomniał sam zresztą,Suarez udaje że drybluje a z pomocy tylko De Jong potrafi minąć przeciwnika.
1
@HassanMubarak W tamtym sezonie szalał na parkietach Toronto :D
0
@HassanMubarak No pewnie ta.Spoko ziomek się z niego wydaje i do tego fan NBA. :d
1
@HassanMubarak Nawet nie wiedziałem że wbił tu już miliard.
6
@dv7wisnia Nie wiem jak można nie mieć motywacji grając w takim klubie i zarabiając taki pitos.Chociaż może jakbym miał tyle hajsu to też by mi odj3bało i bym nie biegał.