Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mikiiki Wilder
1
@student97r Conley + Dono to świetne połączenie.
0
@takisobiektos Harden sam ich zrobi ale Brooklyn może wygrać
2
@barcelonaLM Będę oglądał :D
1
@Kacper1432United trzeba piłkarzy a nie trenera.
4
@ViscaBarca123 Mata,Silva czy nawet nasz Iniesta nie byli jakimś taranami a grali poezje.
5
@amanter Niech wykuruje się w 100% bo kolejna kontuzja dobije chyba wszystkich.
2
@Hiacynk Kibice Mu nie mieli pretensje o liczby tylko o to że jest drewniany.
0
@rainyy Harden powinien zdobyć mvp tak jak rok temu ale Giannis ma lepszą drużyne co powoduje że będzie miał lepszy bilans w sezonie zasadniczym i to on zdobędzie mvp.
0
@student97r Nie no Zion jak dla mnie jest bez szans.Nie wiem co by musiał zrobić w te pare miesięcy żeby zdobyć Rookie.
0
@student97r Zadziałała rok temu jak Giannis zdobył mvp :D
0
@rainyy No i dobrze bo robi mega robotę w Memphis.Wgl nie widać że jest debiutantem.Gra dojrzale i odpowiedzialnie.
0
@masa11 Z drugiej strony ViValdi sam mógł zrezygnować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HassanMubarak Ale szczerze to też bym chyba taką piątke dał.Identyczną w sumie.
0
@HassanMubarak Nie dał takich zawodników jak Leonard,Davis czy George :]
4
Jimmy Butler przedstawił pięciu zawodników których kryje się najtrudniej w jego opini :
-LeBron James
-Kyrie Irving
-Kevin Durant
-Steph Curry
-James Harden
3
@Kapitan hawk to byłem ja
0
@FC1899Barca Dramat?Chyba nie wiesz o co w tym chodzi.
2
Jedna z najlepszych bitw freestyleowych w ostatnim czasie.Koro prawie wszystko wygrywa.
2
@scorpion93 Każdy trener który przejmuje Barcelonę musi się pogodzić z tym że będzie outowany na Rambli.
1
@escarabajo Fajnie widzieć jak wraca u niego ta zajawka do grania w basket. :D
3
Dwight Howard wczoraj z ławki 21pkt 9-11 i 15 zbiórek.Nawet trójke jedną dał :D
5
Czytałem że ostatnio że Valverde miał słabą kadrę przez cały okres trenowania w Barcelonie.
I tak patrzę ile zostało wydane za jego rządów....758 MLN OJRO.
Tak to nawet szejki nie kupują.
4
@Rewolucja123 Hah.Już nie Ernesto Stay :D
3
@Eto'o9 R10 Mimo wszystko też wierzę w chłopa.
0
@NeroTFP ostatnio tęskniłem za siatkówka naszej repki to obejrzałem sobie mecze z pucharu świata na ipli.Fajnie tam komentował Kadziu ze Swedrowskim.
6
@NeroTFP No nie ma co go wyzywać, tylko życzyć mu szczęścia i tyle.Moze jeszcze Ernesto nas zaskoczy w innym klubie.
1
@Arthurio Wszyscy poszli spać :(
0
@Colon może to im pomoże