1

@mikiiki Wilder

1

@student97r Conley + Dono to świetne połączenie.

0

@takisobiektos Harden sam ich zrobi ale Brooklyn może wygrać

2

@barcelonaLM Będę oglądał :D

1

@Kacper1432United trzeba piłkarzy a nie trenera.

4

@ViscaBarca123 Mata,Silva czy nawet nasz Iniesta nie byli jakimś taranami a grali poezje.

5

@amanter Niech wykuruje się w 100% bo kolejna kontuzja dobije chyba wszystkich.

2

@Hiacynk Kibice Mu nie mieli pretensje o liczby tylko o to że jest drewniany.

0

@rainyy Harden powinien zdobyć mvp tak jak rok temu ale Giannis ma lepszą drużyne co powoduje że będzie miał lepszy bilans w sezonie zasadniczym i to on zdobędzie mvp.

0

@student97r Nie no Zion jak dla mnie jest bez szans.Nie wiem co by musiał zrobić w te pare miesięcy żeby zdobyć Rookie.

0

@student97r Zadziałała rok temu jak Giannis zdobył mvp :D

0

@rainyy No i dobrze bo robi mega robotę w Memphis.Wgl nie widać że jest debiutantem.Gra dojrzale i odpowiedzialnie.

0

@masa11 Z drugiej strony ViValdi sam mógł zrezygnować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HassanMubarak Ale szczerze to też bym chyba taką piątke dał.Identyczną w sumie.

0

@HassanMubarak Nie dał takich zawodników jak Leonard,Davis czy George :]

4

Jimmy Butler przedstawił pięciu zawodników których kryje się najtrudniej w jego opini :
-LeBron James
-Kyrie Irving
-Kevin Durant
-Steph Curry
-James Harden

3

@Kapitan hawk to byłem ja

0

@FC1899Barca Dramat?Chyba nie wiesz o co w tym chodzi.

2

Jedna z najlepszych bitw freestyleowych w ostatnim czasie.Koro prawie wszystko wygrywa.


2

@scorpion93 Każdy trener który przejmuje Barcelonę musi się pogodzić z tym że będzie outowany na Rambli.

1

@escarabajo Fajnie widzieć jak wraca u niego ta zajawka do grania w basket. :D

3

Dwight Howard wczoraj z ławki 21pkt 9-11 i 15 zbiórek.Nawet trójke jedną dał :D


5

Czytałem że ostatnio że Valverde miał słabą kadrę przez cały okres trenowania w Barcelonie.
I tak patrzę ile zostało wydane za jego rządów....758 MLN OJRO.
Tak to nawet szejki nie kupują.

4

@Rewolucja123 Hah.Już nie Ernesto Stay :D

3

@Eto'o9 R10 Mimo wszystko też wierzę w chłopa.

0

@NeroTFP ostatnio tęskniłem za siatkówka naszej repki to obejrzałem sobie mecze z pucharu świata na ipli.Fajnie tam komentował Kadziu ze Swedrowskim.

6

@NeroTFP No nie ma co go wyzywać, tylko życzyć mu szczęścia i tyle.Moze jeszcze Ernesto nas zaskoczy w innym klubie.

1

@Arthurio Wszyscy poszli spać :(

0

@Colon może to im pomoże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?