Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kyrie Irving ma dziś zagrać z Atlantą Hawks po 2-miesięcznej przerwie. :]
1
@Kajtek77 Aaa no tak.Zapomnialem o nich bo grali o 23 :v Chociaż spodziewałem się takiego wyniku bo Minesota bez Townsa jest przeciętnym zespołem.
3
Co za wyniki NBA.Lakers bez LBJ i AD wygrywają z Okc,Cavs wygrywają z Denver, Dallas z 76 ers i Boston zdobywa aż 140 pkt z Pelikanami.Tatum zdobył sam 41.
1
Malwina nie udzieli wywiadu.Az się boję myśleć co jej siedzi teraz w głowie.
0
Dobrze że chłopy będą na igrzyskach:d
0
W najważniejszych momentach trzeba bohatera i dziś niestety zabrakło go.
0
Przydałby się taki Wilfredo Leon.
1
Niby siatkówka kobiet a emocje jakby to były same igrzyska :D
3
@mrboom niestety tak
4
Ale Polki dziś dobrze grają.Moze się uda w tym finale zagrać.
2
Lukaku i Lautaro chyba najlepszy duet obecnie.
0
Handi na Milan na luziku.:D
1
Brooklyn wygrywa z Miami 117:13.Atmosfera w hali niesamowita.W sumie jak na play offach.
1
@fart A Boston według Cb na co może liczyć w tym sezonie"?
0
@Rewolucja123 Oglądałem jeden mecz Arcy z Faze to nie było zle bo Nuke'a przegrali 16:14 a na drugiej mapace chyba 16:12.
1
@fart Też prawda.Ja mam nadzieję że Kevin wróci i będzie grał to co zawsze.
5
@Chaoss Nic nie porównuje.Po prostu fajnie by było zobaczyć jedną z legend na ławce trenerskiej.A czy powinien teraz przejmować zespól to nie mam zielonego pojęcia.Z jednej strony chciałbym ale z drugiej byłoby mega smutno gdyby sobie nie poradził.To nie jest takie łatwe że wjedzie i easy tryplet.Kadra nie jest łatwa do przejęcia.
0
@Rewolucja123 Brak ekipy Polskiej na iem :C
0
@student97r No ja poczekam na ten szlagier o 3:45. :D
0
@KapiFCB No właśnie mam nadzieję że jak Durant wróci z formą to on przejmie zespół i to tak naprawdę będzie jego zespół bo jednak wojownicy kojarzą się ze Stefem.
4
@Chaoss Niby tak ale z drugiej strony fajnie by było mieć swojego Zidane'a :d
1
@student97r O kolegi się nie spodziewałem o tej godzinie :D Widziałem dziś jak Russa witali w OKC.Ciarki :D
6
@Jacu327 Klasyka.Ja jak nie mogę zasnąć to wspominam wszystko :v Szczególnie czasy szkolne które w sumie niedawno zakończyłem bo w tamtym roku :v
1
W sumie ciekawe jak Brooklyn będzie się prezentować w następnym sezonie.Zdrowy Kyrie+Durant i obecny skład który według mnie ma mega potencjał.Jeszcze nie ma play offow a ja już się nie mogę doczekać next sezonu :v
2
@Mns21 O nich jakoś bym się nie martwił.Oby na po byli gotowi.
1
@Ermitano Dokładnie.Dlatego siedze tutaj z wami.
1
@takisobiektos Ja akurat teraz oglądam Brooklyn -Miami ale też czekam na ten drugi,
0
@Cobra303 a co Pan robi o tej porze?
0
@Tom0VeB Wybacz morduś
0
@KapiFCB Ooo proszę.Będę miał kolege do oglądania :D