Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borusia ładnie rozpoczyna 2020.
2
@jedrek7000 Jednak nie xD
3
Immobile-23 bramki i 5 asyst
Lewy-19 bramek i 2 asysty.
0
@barteq i tak ten czas płynie
2
@Chwytliwy nie ma nic lepszego niż bieganie, siłownia,jazda rowerem itd
8
@IronSanHybrid Fajne flow jak na polską scenę.
0
@Transu96 a co to jest ?
3
@IronSanHybrid mój ziomo coś wygrał mój ziomo coś przegrał
1
@MarioVeB! A to czemu?
0
A czemu to kurs 1.70 był na over 1,5 w meczu Getafe to ja nie wiem.
1
@Dejvo Jak Messi odejdzie to dostanie.
0
@Serokles a no to spoko bo inaczej byś się zanudził :v
0
@Serokles Masz co tam robić ?:D
0
@Serokles Ja jak pierwszy raz leciałem samolotem to mi przesunęli.Stres był wtedy jak nie wiem co.
5
@BarcaInfo Czyli trzeba postawić na Leo.
0
Utah Jazz przegrywa z Pelikanami ale ostatnie 2 miesiące to same zwycięstwa i 2 porażki.Dono Mitchell to kozak totalny.
1
@fart James vs James :D
0
@student97r na które mecze kolega się skusi?
1
@Kajtek77 wojownicy trochę pograją, trochę potankuja i sezon zleci. :D
0
@LuisSalvano o to kolego wszystkiego dobrego na nowej ścieżce życia. :)
14
@Konradomoreno Ciekawy ten Kike.
6
@TR3YWAY Najlepszego :D
1
@FC1899Barca Lo Celso trochę słabo sobie radzi w Tottenhamie.
5
@Szicek10 Czemu ma ściąć ?
2
@fart również czekam na ten mecz :D
0
@HassanMubarak No mecz na który napewno się skusze :v
7
W sobotę rusza maraton w NBA.Canal+ pokaże 8 meczy od soboty do środy.
Sobota 3:30 -Dallas vs Portland
Sobota 21:30-Pelicans vs Clippers
Niedziela 2:30-Rockets vs Lakers
Niedziela 21:00- Miami vs Spurs
Poniedziałek 21:00-Brooklyn vs 76ers
Wtorek 1:30 -Boston vs Lakers
Wtorek 4:30-Portland vs Warriors
Środa 2:30-Dallas vs Clippers
0
@student97r fajny pomysł ;d
0
@Kajtek77 @Kajtek77 Dla mnie wprowadzenie tych trójek to nowa meta w koszykówce.Warriors to wprowadzili a Rakiety to rozwinęli.Zresztą chyba wszyscy zrozumieli że granie trójkami jest najbardziej opłacalne.Teraz wszyscy musza potrafić rzucic za 3.A najbardziej jest ceniony zawodnik który gra dobrze w obronie i ma rzut za 3.
0
@Kidd Nets z Fila