Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r W Brooklynie ostatnio niezadobrze się dzieje.A wypowiedzi Irvinga w stosunku do kolegów są dosyć dziwne.
1
@student97r i meczyk Nets z 76 ers.
9
@bixmix Riki Pług
0
@Tales_Omletu To był taki Busi w swojej dobrej formie.
1
@Kapitan hawk Trzeba poczekać na dalsze mecze.Debiut zaliczony :d
2
@fart Nie było też najlepszego pomocnika Barcelony czyli de Jonga.On by napewno wniósł troche wiecej jakości.
58
@Fanatyk666 Zachwyty nie są za wynik tylko za to że w koncu się coś dzieje na tym boisku.
37
Messi jakoś średnio przekonany chyba do Griza bo dziś spokojnie mógł mu pare ciasteczek dać to sam woli.
2
@SonBarcaGoku Co nie zmienia faktu ze pięknie to zrobił.
5
Ale przy tej bramce Vidal 200 iq.Elegancko na luziku piętą.
0
@masq To już dawno powinno mieć miejsce ale w końcu to nadejdzie.
3
Messi znowu ratuje Valverde...oh wait
:v
0
@sebixonator Co nie zmienia faktu że gra słabo i jest samolubny.
3
@masq Nie dość że słaby to samolubny.
7
Przydałby się Lusito.On zawsze coś potrafił dziubnąć.
0
@mekston zgadzam się.Lusito jest jaki jest ale on zawsze coś dziubnie.
0
No to teraz na bank będzie win.
0
@takisobiektos Dobrze zaczął ten rok.Niedawno hat-trick.
4
@dafik85 a podobno już nie jest egzekutorem
1
@macio_944 Dlatego najlepiej zawsze mieć ta bramką do przodu :d
2
@macio_944 Najgorzej jakby Granada coś typowo z dupy strzeliła.
1
@Avada Kedavra Więcej niż Messi,Suarez i Griezmann.
3
Genialnie zaczął Ronaldo ten rok. 2:1
0
@goldenboy Ja tam się już przyzwyczaiłem do niego.
0
Oby jakaś wpadła bramka bo w drugiej połowie może być ciężko jak strzelą jakąs z dupy.Póżniej ustawią 11 w bramce i będzie bicie w mur.
0
Ronaldo 1:0 i Juve prowadzi.
1
@macio_944 No niestety de Jong głupio się wyoutował.
0
20 minuta a Granada nadal nie tknięta.
5
@BarcaInfo Busi Rakieta Vidal i jedziemy z tematem
1
@LoveValverde Małe ma to znaczenie gdy Liverpool gra tak jak gra.Obecnie to im nikt nie podskoczy.