0

@wikitor321 Cieżko to powiedzieć.Najlepiej chyba go po prostu nazwać jedną z legend NBA.

2

Jak wiadomo derby LA odwołane ale canał+ pokaże inny mecz Miami vs Boston o 2:00.

2

@erix10 Byle by powiedzieć pod koniec że było zajebiście.

88

LeBron James :
– Nie jestem gotowy, ale spróbuję. Siadam i staram się coś napisać, ale za każdym razem zaczynam płakać, gdy pomyślę o Tobie mojej siostrzenicy GiGi i relacji/przyjaźni/braterstwa, które nas łączyły – pisze LBJ. – Dopiero co słyszałem twój głos w niedzielny poranek zanim wyruszyliśmy z Philly. Nigdy bym nie przypuszczał, że to nasza ostatnia rozmowa. WTF!!! Moje serce jest złamane i jestem zdruzgotany bracie. Kocham Cię, myślami jestem z Vanessą i dziećmi. Obiecuję, że będę kontynuował to, co zacząłeś. Tak wiele znaczysz dla całej społeczności Lakers. Założenie tej koszulki i kontynuowanie jest moją odpowiedzialnością. Daj mi siłę i miej mnie w opiece spoglądając z góry. Teraz ja o wszystko zadbam. Mógłbym powiedzieć jeszcze tyle rzeczy, ale po prostu nie mogę. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Do ponownego zobaczenia bracie.
/probasket

0

@BarcaInfo Fani Untied w szoku.

1

@Janiama Barcelona szybko weryfikuje czy ktoś jest dobry.

0

@Kengo kosmos staty.

1

Może i lepiej niech kupują zawodników bez nazwiska.

1

@Messibestplayerintheworld Ta w Sportingu.Za dobry jest na ta ligę czas się gdzieś przenieść.

2

@Messibestplayerintheworld Ja go akurat trochę widziałem w akcji i myślę że dałby radę.Cena niezbyt duża jak na obecny rynek.

0

@Messibestplayerintheworld Oczywiście ale Bruno mógłby mu pomóc.

1

Bruno jest królem jeśli chodzi o strzelanie bramek i asysty.Jak najbardziej tak.W Portugali gra w 4-3-3.Taka 8.

3

@student97r dobra decyzja.

1

@Pablopicasso27 Każdy by chciał grać w Realu czy Barcelonie.

10

@MESSIah16 Ma nie strzelać ?

0

@student97r Sa o 4 ale chyba się poświęcę

2

@student97r Kyrie nie chciał Nawet grać.

0

@student97r Trae był jakby duchem na tym boisku.Dawno go nie widziałem takiego.

0

@Colon Zmęczenie i presja

0

Rafa w formie.Technicznie ajajaja.

0

@bixmix Ja pamiętam jak pierwszy raz leciałem samolotem to strach do dziś czuję.

24

Wchodzisz na fb i wszystko o jednym człowieku.Prawdziwy dramat dla fanów Nba.

6

Neymar jeszcze na spokojnie króla strzelców sobie zrobi.

5

Człowiek oglądał mecze Lakers i zawsze był na trybunach.

6

Ciężko jest teraz coś napisac.Szok.

1

United życiówkę gra chyba.

2

@Kajtek77 Może Lazio :D

0

Lautaro czerwo.

0

@Rewolucja123 też mi się tak wydaje.

0

@MaTt_BarcaFan Bo to jest inny de Jong.To nie jest ten z Ajaxu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?