Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wikitor321 Cieżko to powiedzieć.Najlepiej chyba go po prostu nazwać jedną z legend NBA.
2
Jak wiadomo derby LA odwołane ale canał+ pokaże inny mecz Miami vs Boston o 2:00.
2
@erix10 Byle by powiedzieć pod koniec że było zajebiście.
88
LeBron James :
– Nie jestem gotowy, ale spróbuję. Siadam i staram się coś napisać, ale za każdym razem zaczynam płakać, gdy pomyślę o Tobie mojej siostrzenicy GiGi i relacji/przyjaźni/braterstwa, które nas łączyły – pisze LBJ. – Dopiero co słyszałem twój głos w niedzielny poranek zanim wyruszyliśmy z Philly. Nigdy bym nie przypuszczał, że to nasza ostatnia rozmowa. WTF!!! Moje serce jest złamane i jestem zdruzgotany bracie. Kocham Cię, myślami jestem z Vanessą i dziećmi. Obiecuję, że będę kontynuował to, co zacząłeś. Tak wiele znaczysz dla całej społeczności Lakers. Założenie tej koszulki i kontynuowanie jest moją odpowiedzialnością. Daj mi siłę i miej mnie w opiece spoglądając z góry. Teraz ja o wszystko zadbam. Mógłbym powiedzieć jeszcze tyle rzeczy, ale po prostu nie mogę. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Do ponownego zobaczenia bracie.
/probasket
0
@BarcaInfo Fani Untied w szoku.
1
@Janiama Barcelona szybko weryfikuje czy ktoś jest dobry.
0
@Kengo kosmos staty.
1
Może i lepiej niech kupują zawodników bez nazwiska.
1
@Messibestplayerintheworld Ta w Sportingu.Za dobry jest na ta ligę czas się gdzieś przenieść.
2
@Messibestplayerintheworld Ja go akurat trochę widziałem w akcji i myślę że dałby radę.Cena niezbyt duża jak na obecny rynek.
0
@Messibestplayerintheworld Oczywiście ale Bruno mógłby mu pomóc.
1
Bruno jest królem jeśli chodzi o strzelanie bramek i asysty.Jak najbardziej tak.W Portugali gra w 4-3-3.Taka 8.
3
@student97r dobra decyzja.
1
@Pablopicasso27 Każdy by chciał grać w Realu czy Barcelonie.
10
@MESSIah16 Ma nie strzelać ?
0
@student97r Sa o 4 ale chyba się poświęcę
2
@student97r Kyrie nie chciał Nawet grać.
0
@student97r Trae był jakby duchem na tym boisku.Dawno go nie widziałem takiego.
0
@Colon Zmęczenie i presja
0
Rafa w formie.Technicznie ajajaja.
0
@bixmix Ja pamiętam jak pierwszy raz leciałem samolotem to strach do dziś czuję.
24
Wchodzisz na fb i wszystko o jednym człowieku.Prawdziwy dramat dla fanów Nba.
6
Neymar jeszcze na spokojnie króla strzelców sobie zrobi.
5
Człowiek oglądał mecze Lakers i zawsze był na trybunach.
6
Ciężko jest teraz coś napisac.Szok.
1
United życiówkę gra chyba.
2
@Kajtek77 Może Lazio :D
0
Lautaro czerwo.
0
@Rewolucja123 też mi się tak wydaje.
0
@MaTt_BarcaFan Bo to jest inny de Jong.To nie jest ten z Ajaxu.