Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@sopelinho fake Kondogbia
3
Lakersi grają jutro o tej 4:30 z Portland? Bo nie widzę by był gdzieś ten mecz przełożony.
0
@Grubson06 to ta bomba
0
@Transu96 czyli taki świr od wszystkiego :v
0
@Gosciuu najpopularniejsza :,p
0
@Coutinho007 dużo osób mówi że pierwsza praca jest najważniejsza :v
0
Jaką mieliście pierwszą pracę ?
0
Dziwnie będzie oglądać weekend gwiazd bez Irvinga i Stepha.Fajnie że Ingram został doceniony.
1
@Avada Kedavra oj jakoś dam radę.wole to niż tabletki które faktycznie chemia nafeszerowane
0
@Avada Kedavra a ona wgl dobrze smakuje?xd
1
@Avada Kedavra no to jutro wpadne i popatrze jaka jest najlepsza herbata ziołowa
0
@Avada Kedavra bo nigdy nie piłem żadnych takich herbat czy tabletek a nie raz mam problemy ze snem czy lekki stresik
0
@Avada Kedavra a ogólnie pomaga ci to? długo już pijesz ?
0
@Avada Kedavra no myślałem też właśnie o herbacie.Podobno też Fajnie działa i uspokaja
0
@Bykunn no ja potrzebuję coś lekkiego i myślałem że ten Positivum jest w miarę a może polecasz jakiś fajny?
0
@Avada Kedavra a brałeś go chociaż xD?
0
@Bykunn napisz coś więcej swirze :v
0
@Avada Kedavra dużo osób go poleca
0
Zadawałem to pytanie ale trwał mecz i szybko zniknęło.Stosowal ktoś suplement Positivum?Pomaga i czujecie różnice ?
0
@Embargo No właśnie taką herbatę jedną albo dwie dzienne można wypić + ten Positivum i zobaczę jak to działa na mnie
0
@Embargo a myślisz że warto połączyć tą herbatę melisę + Positivum?
0
@Embargo a np mógłbym łączyć Positivum i aszwaganda ?
0
@Embargo bardzo dużo osób poleca ten Positivum i chyba skorzystam
0
@Embargo a o tym coś Positivum co mi powiesz?
0
@Embargo a ta aszwaganda jest bezpieczna,bieuzaleznia itd?
0
@Pablopicasso27 to jest na stres itd
0
Brał ktoś ten suplement Positivum? Jest to preparat ziołowy.Pomaga ?
0
@ViscaBarca123 dlatego NBA mnie ratuje.
0
@Kompletny a co zakłóca panu sen ?
1
Kto nie śpi ?:v