0

@student97r i kto wtedy na centrze ?

0

@sendesara Ja na orliku zawsze sam leciałem.

4

Co tu będzie się działo podczas meczu z Napoli.Ajajajja.Nie mogę się doczekać :v

0

@jeyx77x Kontuzja i potem znowu kontuzja.Zagrał z pare meczy ale ma wrócic po przerwie zimowej.

13

0

Nie od dziś wiadomo że Messi wolałby gdyby po drugiej stronie był Neymaritos.

4

A po co ma mu podawać jak Grizi pierniczy wszystko :v

2

Lukaku z bramką.Inter 1:0

6

@Peciak Po jednym meczu...XDD chill

1

@Avada Kedavra hahahah

2

@YoungTalents On nigdy nie był w cieniu.

4

Ma ktoś akcje Semedinho?

5

Jak ktoś ma powtórke z Semedo to niech wrzuci :D

3

Ciekawe czy jak będzie karny to czy Messi odda Fatiemu.

0

Messi to geniusz w ofensywie ale mógłby czasem bardziej popracować w odbiorze.Bardzo by to pomogło drużynie.Z Levante jeszcze to ujdzie bo oni ledwo za połowę wychodzą ale z takim Liverpoolem już będą problemy.

0

De Jong i De Ligt chyba tęsknią za Ajaxem :D

0

Fati widać że czasem się boi akcji indywidualnych.Pomacha,pomacha i cofnie.Młody jest chłopak to się jeszcze wyrobi.

0

@DawidTheCule Niezle.Imponuja u niego fizyka jak zwykle, :d

2

Co za połowka w wykonaniu Hardena.26 PKT...i do zarzygania te jego akcje.Niesamowite że nikt nie może z tym nic zrobić.Maszyna.

0

@student97r No ja również.Jemu akurat to pasuje tylko że to tak średnio zdrowe przy tym wzroście.W pózniejszym wieku beda pojawiać sie kontuzje :x

3

@student97r No te 130kg czuć i widać :D W sumie dlatego jest on wyjątkowy :p

0

@contowsky te krajobrazy które wstawiasz są zajebiste.Możesz więcej w sumie tych Japonii itd .Mega miejsca.

0

@masa11 Bo niedawno miał kontuzje i się boją o niego.

0

@Hiacynk No szczególnie że jak nie idzie to dalej próbujesz żeby się odkuć.Hazard to ciężki sport :p

1

@Hiacynk Ja ten wekend na plus bo zainwestowałem 50zł a wygrałem 210.Chociaż było cieżko bo duzo niespodzianek było.

0

Brandom Ingram młodym Kevinem Durantem.No w sumie :D

1

@Coutinho007 w sumie... :D

4

@Jordi10 Kto mówi że to jest świetny sezon Ronaldo?

2

@Coutinho007 Każdy mecz trzeba wygrywać bo ewentualne -6 to już będzie dużo.A bezpośredni to już wgl będzie presja jak nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?