Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r A jak myślisz Giannis celowo się pomylił przy wyborze Ingrama że powiedział KeVin ? :D
1
@student97r Wgl Luka i Trae już w drugim sezon starter w all starach.Dosyć duże osiągniecie.
0
@student97r Pewnie jak pozbierają się po kontuzjach to wrócą do pierwszych piątek Steph,Kevin i Irving.
0
@student97r A ja bym chciał zobaczyć taką drużynę jaką ma Giannis na serio tzn tą pierwszą piątkę :p
0
@student97r Westbrooka nikt nie chce xD
6
LeBron
-Leonard
-Harden
-Davis
-Doncic
Giannis:
-Embiid
-Young
-Walker
-Siakam
0
Hah Giannis z notatnikiem :D
0
@student97r Albo mecz 3vs3 czy coś takiego :v
0
@student97r Rzuty zza połowy :D
0
@student97r Albo jakiś dodatkowy konkurs...tylko jaki...
2
@Elnuum Oczywiście że ma ale bedzie to lekka desperacja gdy Barcelona sięgnie po powrót Neymara.
0
@student97r No właśnie.W sumie ciekawe co jeszcze mogą wymyślić...masz jakiś pomysł ? :v
3
W sumie fajnie że NBA wprowadziła ten draft do meczu gwiazd.Zawsze to dodatkowa atrakcja dla fanów.
0
Bartek Kurek zagrał kolejny świetny mecz.Przeciwko Piacenzie zdobył 21 pkt.Dobrze widzieć go w coraz lepszej formie.Po kontuzji już nie ma prawie śladu.Oby na igrzyskach był w takiej formie jak na MŚ w 2018.
0
@rainyy @student97r Gdy widzę nazwisko Iversona odrazu czuje Kyriego Irvinga.
0
@student97r Chyba im nie trzeba 1 ani 2
2
@`Sin Mam nadzieję na Harden show.On zawsze dostarcza emocji.Szykuje się genialny meczyk.
0
@Veb1233 Jakoś wydaję mi się że to może być najlepszy meczyk w tej kolejce.Obie ekipy lubię także liczę na spektakl :v
3
@Deraxium W obecnej sytuacji to oni muszą grać bo nie ma kto grać.
4
@Xavinho54 Marek to akurat jedyny przynajmniej zostaje zawsze przy kibicach.
0
@JackH @student97r zadowolony bo Andre w Cavs :v
0
@Veb1233 A myślisz że przejdą Lipsk?
0
@NeroTFP Oj tak..poczuć tą atmosfere... :d
0
@`Sin No ja akurat za Rakietami ale szacunek do króla zawsze i wszędzie.
6
@macio_944 On jest pare tygodni w klubie i już go zwalniają niektórzy.Cringe totalny.
0
@Veb1233 A miałem pytać,zadowolony póki co z Mourinho w totkach?
13
Biedny Quique Setién.Niedość że ma z 15 zawodników do gry to jeszcze jakieś cyrki typu Abidal vs Messi.
2
@student97r No ja jutro praca+angielski+basen ale wszystko po 12 także jeszcze zdaże się wyspać :D
0
@NeroTFP o proszę.Szczerze to nigdy nie byłem na takim profesjonalnym meczu koszykówki.Celem jest zobaczyć mecz NBA i to finałów najlepiej ale zobaczymy jak to bedzie :p
0
@student97r No w sumie tak.Co oni mogliby im dać innego :v