0

@student97r A Smith to gra gdzieś teraz wgl?

0

@Messibestplayerintheworld Jeszcze jakby nasi pomocnicy często strzelali i asystowali to może ale tu praktycznie oprócz Vidala nikt nie dokłada liczb.

2

@student97r Naszczęscie za nba i można sie zrelaksować.

11

Ansu -(17 lat i nie ma co wymagać cudów) Grizi(bardzo dobry piłkarz ale on nie pociągnie gry) i Messi i koniec.To nie ma prawa się udać.

3

A w lidze Betis na wyjeździe.ajaj

3

Ciężki to będzie sezon.

1

Temat Neymar in coming

1

@Kajtek77 Wiggins mi się wydaje że może idealnie pasować do Klaya i Stepha.On lubi grać z niskimi.Sama wymiana średnia bo Dlo to dla mnie już poziom all stara ale cóz :v

2

@jedrek7000 spokojnie swirze

0

@KapiFCB No już przeszło :v

0

@BartqRKO dobrze to opisałes...kradzież.Masakra.

0

@student97r ahhahahahha za kogo czy za co?

0

Ale w Sociedad mają fajna ekipkę do grania : Odegaard,Isak,Oyarzabal,Januzaj i paru jeszcze fajnych się znajdzie.

0

@Kapitan hawk co ten Sociedad? o.o

0

@Kajtek77 Szczerze to po cichu liczyłem że może może taki duecik Steph-Russel zostanie ale jednak GSW woli grać starą paczką xD

0

@student97r A orientujesz się kto tam w drafcie na 1 może być?Jest jakiś kocur?>

0

@Drahenfelst No ta i do tego ten kontrakt.

0

@student97r Mega wzmocnienie by było.Morris w tym sezonie solidny jak nigdy.Trójeczki same wpadają.

5

Ale wymiany poszły w NBA.Russel z KAT...rewelacja :d

1

@Hushovt na yt masz poradniki do pupili,twierdzy,kowala itd

0

@Artsss Motor RKS

0

@Rafiniaaa Ciekawy pomysł.

133

@damian777 Marek to akurat co mecz jest mvp.

0

@SeeleyBooth Nawet chyba nie sporadycznie :v

6

@itmustbejoke Ale jeśli jeden zawodznik nie bierze udziału w pressingu to z takim Liverpoolem nie masz szans bo muszą biegać wszyscy.

0

@Katalonbar Neymar to wolny elektron.Tam gdzie chce to biega a w obronie dosyć mało pomaga.Tam dziury łata Marco i ten Senegalczyk ale nie pamiętam jak sie nazywa.Gueye czy coś takiego :v

0

@SeBa32 Licze mocno na niego na igrzyskach.

0

@Avada Kedavra Wezmie na bank.Zresztą sam Vital niedawno mówił że Bendzi to już jest topka siatkarzy na świecie.

18

@DaPi U mnie 20 :v najlepszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?