Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Undertaker87 Rakiety podobno chcą grać small ball.
0
@Mns21 ciekawe co by im mogli dać
0
@MESSIah16 sprawdzają kto się przyda w next sezonie.
0
@student97r Capela u Celtów to by był strzał w 10.Tam brakuje zajebistego centra.
0
@MESSIah16 No np Rafa gdyby nie kontuzje osiągnał by dużo więcej niż te 19 szlemów.
0
@Joe_Barbaro Mam znajomego co jarał szlugi i siedział praktycznie cały czas w domu.Wyszedł coś porobić i już sił nie miał a palił z pare ładnych lat ale wziął się za siebie i rzucił ten shit.Chłop wygląda teraz jak Achilles.Także dzięki rzuceniu to on w końcu wygląda jak człowiek bo miał dosyć dużą wagę :v
0
@MESSIah16 Dlatego ta trójka jest tak wybitna bo rok w rok trzyma poziom.
1
@Coutinho007 I do tego jakby Pjoter nas z Arkiem załatwili.
8
@Mathew86 Gorzej jeśli to Napoli by nas wyeliminowało.Setiena by gonili z widłami.
13
Neymar miał debiut w Barcelonie przeciwko...Lechi Gdańsk.To były czasy :]
2
@emeu Oj w Lublinie to chyba nikt dobry nie grał.
7
@Chwytliwy A kto go kupi za dobre pieniądze?Tylko jakiś szaleniec.
8
@Chwytliwy Dembele nikt nie kupi,Rakieta nie chce odejść,za Vidala dostaniesz grosze a Cou pewnie się skończy kolejnym wypożyczeniem bo jego się nie opłaca kupywac za 100 baniek.
4
@NeroTFP Dla mnie to jest 5.
1
@Coutinho007 No na takich luznych gierkach to wszedzie latam ale w klubie musiałem na jednej i tylko na srodku pomocy grałem i tego sie uczyłem :d
1
@Coutinho007 Jak byłem ciutke młodszy to chodziłem do klubu i raz powiedziałem trenerowi że mogę zagrać w pomocy ale również i w ataku to trener mi odpowiedział ,,Bambi ty najpierw lepiej naucz się grac na jednej a pózniej będziesz cudować'' . Bambi bo tak do mnie wszyscy mówili.Do dziś w sumie to się utrzymało :v
11
@Coutinho007 Zazwyczaj jeśli zawodnik może grać na wielu pozycjach to oznacza że tak naprawdę nie umie grać na żadnej xD
1
@adekwatna Tommy Hilfiger
56
Waw ale grafika.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83693818_3719808194702414_4519292200919498752_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=TYjnF1ufKfgAX-hdt7_&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=53dcf99b4240f9b903946ce1f8c21092&oe=5E8D87F0
1
@Barca1992 Ta Suarez jest wkurzony bo zabrali mu hamburgery.
0
Kyrie Irving poddany został badaniu rezonansu magnetycznego. Więzadła nie są uszkodzone. Kolejne badania ma przejść za tydzień.
/pro basket
Link do kontuzji :
1
@4drian0 odpali jak diselek w zimie
2
Śmiejecie się ale jak on odpali to odpali.
1
@Kajtek77 Mamy szczęście że mamy takiego kapitana.Świetny człowiek.
1
@fart i nie widać progresu.Szkoda kibiców NY.Chociaz większość pewnie i tak teraz za Nets
1
@fart aaa no w sumie hah
0
@masakrator05 może po prostu nie chciałeś mieć?
5
Traore by się tam przydał.
0
@student97r love to powinien siedzieć cicho a słyszałem że ostatnio coś płakał.Podpisal kontrakt to cisza i tyle :v
0
@student97r Westa to nikt nie weźmie bo się nie opłaca.Raz że kontrakt a dwa to nie jest taki zawodnik jak Leonard czy KD a wręcz przeciwnie i w najważniejszym momencie spartoli mecz.