Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky @Moderacja
0
@DaPi koszulki by się sprzedały
0
@student97r a może być ciekawie.
1
@Hiacynk no zgadza się król Harden :d
1
@masakrator05 ooo panie.Dluga historia.
0
@student97r ta i cały mecz gwiazd konkursy itd.Fajnie bo ja np jakoś lubię te skill chelange :p
4
Canal + pokaże draft w piątek o 1;00 do meczu gwiazd ale i również mecz Lakers vs Houston który będzie o 4:30. Rewelacja.
0
@ollo0 a to ciekawe.
9
@DanielOOL ok dzwonię po niego.
0
@Kengo i cyk kolejny kontrakt dla Messiego.
0
@barpol11 Malik Montana
4
Nie wiem czy było ale Clint Capela w Hawks !
waw
1
@DonAndresFCB no łatwo nie jest.Ja sam nie raz zasypiam o dziwnych godzinach.
0
@draxidox Yes i am
0
@Colon Też mam akurat takiego świra co potrafi wygrzebać cuda.
0
@`Sin A witam witam.No dzieje się.W sumie to dobrze. :v
0
@Colon No dobre firmy ale tak jak mówisz ceny mają dosyć wysokie.
0
@Colon Tommy ma fajne rzeczy bo bardzo wytrzymałe i niedrogie jak za taki materiał.A do sprzętu czy butów to chyba nike.
1
No to w takim razie @Valverde_In
0
@Colon kiedyś było częściej bo było o czym pisać a teraz to tak sredniio
0
@cudak321 No jest nawet nawet ale ja to bym chciał jakiegoś co teraz startuje żeby od początku na nim być.
0
@Triv44 a to nowy Gerrard jakiś ?
0
@Hushovt nie ma dobrego servera w sumie
1
@Cariones to co zawsze czyli chaos
0
@Hushovt Gramy w metinka jakiegoś?
0
@Colon my to chyba zawsze jestesmy po pólnocy tutaj xD
0
@4drian0 No i to mi się podoba.Nie będe sam siedział :] Ja jutro mam calutki dzień wolny także nba na pełnej wjezdza dzis.
4
Kto obecny na nocnej zmianie warty na rambli?
0
@NeroTFP sympatie.To meczyk na totalnym luzie
0
Z czwartku na piątek drafcik do meczu gwiazd.LBJ i Giannis będą wybierać zawodników.