Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Misanthrope w normalnym klubie tak
1
@Avada Kedavra Zaraz wezmą Ronaldinho
3
Zaraz się okaże że Turan będzie szalał w napadzie.
0
@Rogalson Sancho jest świetny ale jakoś boję się już transferów z Dortmundu
2
@Transu96 Semedo niech świruje na pp.
0
@BarcaInfo I potem powrót do formy kolejne dwa.
0
@Hiacynk Nie ma szans na Pepa.
0
@Chwytliwy to kto kupi tego Dembele? Teraz to on tu zostanie na zawsze.Nic tylko pozostaje wierzyć że kiedyś się odbuduje i wróci na boisko.
9
@bartekmess Łatwo Tuchel w Paryżu nie ma.Kontrolowac dwóch gwiazdorów na każdym kroku chyba nikt by nie chciał.
0
@PatrychoO no Miami ma bardzo fajne
3
@student97r Chyba najlepszego pozyskali all stara jakiego mogli.Jimmy świetnie się wpasował.Do tego mega ambitny chłop jest
0
@student97r no tak są ale sam udział to już by było coś :v
4
Jimmy Butler z 23 pkt w pierwszej połowie z 76ers.Moze lepiej jemu było dać maxa niż Harisowi :v
2
@student97r chociaż dla takiego Memphis awans do po będzie ogromnym osiągnięciem przy tej konkurencji na zachodzie.
0
@student97r ja liczę na niespodzianki :v
0
@student97r Brooklyn gra słabo ale będzie w tych po a na 8 pewnie się Orlando zalapie :d
0
@student97r Fajnie by było.Mega mi imponuje ten mały świr.Jeszcze obronę poprawi i będzie miód malina :v
0
@WisniaKala aktualnie herbatkę z cytrynka.
0
Ciekawe ile Trae Young wytrzyma w Atlancie.Gdy tylko go ogladam to widzę młodego Curry'ego.
0
@Transu96 dużo osób zniknęło :x
0
@Colon dokładne.Pisalismy praktycznie o wszystkim
5
Jak na ta godzinę rambla bardzo aktywna.Pamiętam że nie raz były takie dni że pisało się całą noc i to dosłownie o wszystkim. :V
1
@student97r Ja akurat oglądam Fila z Miami :v
2
@tristan87 Liverpool FC
1
@student97r Jest dużo opcji a czasu już mało a te lepsze zespoły chcą się wzmocnić na po.Będzie ciekawie teraz i trzeba sledzić :p
0
@student97r A spodziewasz się jakiegoś big transferu?Jak tak to kogo do kogo?
0
@student97r Podobno Love'a nikt nie chce.Może zostanie ? :v
1
@potrojnakorona Gratulacje :v
1
@student97r @fart @Mns21 O widzę panowie popisali trochę a ja poszedłem jeść....Drummond byłby genialny :D
0
Bokser który walczył w wadze półciężkiej i zawalczył w 46 walkach i 46 wygrał.Zakończył kariere bez porażki.
Kto?