0

@Misanthrope w normalnym klubie tak

1

@Avada Kedavra Zaraz wezmą Ronaldinho

3

Zaraz się okaże że Turan będzie szalał w napadzie.

0

@Rogalson Sancho jest świetny ale jakoś boję się już transferów z Dortmundu

2

@Transu96 Semedo niech świruje na pp.

0

@BarcaInfo I potem powrót do formy kolejne dwa.

0

@Hiacynk Nie ma szans na Pepa.

0

@Chwytliwy to kto kupi tego Dembele? Teraz to on tu zostanie na zawsze.Nic tylko pozostaje wierzyć że kiedyś się odbuduje i wróci na boisko.

9

@bartekmess Łatwo Tuchel w Paryżu nie ma.Kontrolowac dwóch gwiazdorów na każdym kroku chyba nikt by nie chciał.

0

@PatrychoO no Miami ma bardzo fajne

3

@student97r Chyba najlepszego pozyskali all stara jakiego mogli.Jimmy świetnie się wpasował.Do tego mega ambitny chłop jest

0

@student97r no tak są ale sam udział to już by było coś :v

4

Jimmy Butler z 23 pkt w pierwszej połowie z 76ers.Moze lepiej jemu było dać maxa niż Harisowi :v

2

@student97r chociaż dla takiego Memphis awans do po będzie ogromnym osiągnięciem przy tej konkurencji na zachodzie.

0

@student97r ja liczę na niespodzianki :v

0

@student97r Brooklyn gra słabo ale będzie w tych po a na 8 pewnie się Orlando zalapie :d

0

@student97r Fajnie by było.Mega mi imponuje ten mały świr.Jeszcze obronę poprawi i będzie miód malina :v

0

@WisniaKala aktualnie herbatkę z cytrynka.

0

Ciekawe ile Trae Young wytrzyma w Atlancie.Gdy tylko go ogladam to widzę młodego Curry'ego.

0

@Transu96 dużo osób zniknęło :x

0

@Colon dokładne.Pisalismy praktycznie o wszystkim

5

Jak na ta godzinę rambla bardzo aktywna.Pamiętam że nie raz były takie dni że pisało się całą noc i to dosłownie o wszystkim. :V

1

@student97r Ja akurat oglądam Fila z Miami :v

2

@tristan87 Liverpool FC

1

@student97r Jest dużo opcji a czasu już mało a te lepsze zespoły chcą się wzmocnić na po.Będzie ciekawie teraz i trzeba sledzić :p

0

@student97r A spodziewasz się jakiegoś big transferu?Jak tak to kogo do kogo?

0

@student97r Podobno Love'a nikt nie chce.Może zostanie ? :v

1

@potrojnakorona Gratulacje :v

1

@student97r @fart @Mns21 O widzę panowie popisali trochę a ja poszedłem jeść....Drummond byłby genialny :D

0

Bokser który walczył w wadze półciężkiej i zawalczył w 46 walkach i 46 wygrał.Zakończył kariere bez porażki.
Kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?