Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W weekend powyżej 10 stopni.No i fajnie.
0
@Coutinho007 Dembele jakby zagrał na euro to może by coś podniósł swoją wartość a tak to lipa.
2
@Suzu Obu nie kupią.Chyba że coś pokombinują z Coutinho.
0
@Hiacynk Chicago jest i tak zadowolone bo hajs się zgadza a koszulki Jordana do dziś się sprzedają xd
0
@Hiacynk Okc na bank ma po.Jedynie niedźwiadki są niepewne ale pewnie też wejdą.
2
@fart Knicks nie istnieją ale pieniądz nadal jest
4
Damian Lillard nie będzie uczestniczył w all star game z powodu kontuzji pachwiny.Podobno duże szanse na zastąpienie go ma D. Booker.
3
@student97r świetny zawodnik dla Chelsea.
0
@Hiacynk taaa.Ledwo dałem radę ale jakoś się udało :v
0
@DaPi a z ciekawości na ile miałeś
0
@DaPi noo ja o tobie pamiętałem ale coś bana dostałeś i wróciłeś chyba nie ?
2
@DaPi jesteś strażnikiem la larmbli także żaden pośredniak
0
@Tuc praca?
0
@Hushovt uzależniłem się, niby to nic złego xd
1
@Hushovt a ja akurat meczyk NBA
0
@DaPi a na co pan czeka?
0
@Hushovt co oglądasz
10
Kto nie śpi i czuwa na rambli?
1
@Hiacynk A może w sumie się skusze :d
1
@Barwindg Bardzo ciężki wybór bo obie ekipy podobnie grają ale chyba dałbym Wizards i Beala.
1
@YouShouldListenToMe Ja to róznie ale zazwyczaj tak :D
5
Dziś piękna noc w NBA gdyż szykują się wybitne mecze :
1:00 - 76ers vs Clippers i ten mecz pokaże C+.
2:00-OKC vs Spurs (bardzo ważny mecz,szczególnie dla SAS).
3:30-Rockets vs Celtics.
0
@BartqRKO będzie grał dlo ?
0
@JackH również ogladam :D
1
@LuisSalvano Co rozumiesz przez slowo,,rap'' ?
1
Szeroka kadra już jest podana USA na igrzyska w koszu.Jak wiadomo oni poważnie traktują igrzyska więc pewnie wyślą najlepszych.Miejsc jest tylko 12 a kandydatów mnóstwo.Usa na igrzyskach wygrało 96% meczów ze wszystkich.
0
@Denissuarez no a jak @sidzej
0
@DaPi obudzą się zaraz pewnie
3
@Barwindg mam i również odradzam
0
@Kengo Wróci do Barcelony.