Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@LuisSalvano Ewidetnie to typ wie co robi.Zainteresowanie już zrobił a płyty same będą sie sprzedawać.
5
@barcelonaLM Spoko ziomek a kreuje teraz się bo nowa płytka wychodzi.Miałem okazje z nim chwile porozmawiac bo grał w lublinie pare razy to świr paleta :d
0
@kerouac Naszczęscie dziś nie postawiłem na nich
1
@zawsze_barca coś takiego to tak
https://img.joemonster.org/images/vad/img_42235/8a7cfeb48d9d6c0451eab8dcb1b1a678.jpg
0
@JackH Bo Irving zawsze był,zostanie i będzie 2.Nie wiem po co się pcha na 1 i próbuje grac rozgrywającego kiedy on tak naprawdę nigdy nim nie był.
1
@zawsze_barca Fuuu te cycole
1
@Rafix98 Wilder K.o
1
@PeteR10 No oby chłopaki wrócili zdrowi.Przyjemność zawsze dla oczu gdy się ogląda ich.
1
@Hiacynk No będzie kosa.Dla mnie KejDi to top3 dekady ostatniej koszykarzy.
1
Kevin Durant powoli wraca do formy.Filmik z treningów.
0
@kerouac No jest dziwny ale uwielbiam te jego flow.
1
@Hiacynk Ja się nie mogę doczekać Brooklynu z Durantem i Irvingiem.Chyba każdy mecze ich obejrze.
0
@Hiacynk Nie ma Irvinga to nie oglądam.
12
Waw ale Quebonafide poleciał na tym bicie.To jakie on kmini czasem wersy to aż jestem w szoku.
5
Ja tam bym tego BraveHearta nie skreślał.Cos tam nastrzelal w słabym Leganes.Napewno da więcej niż Boateng.
19
@FC1899Barca No i nie ma Sissoko który robi mega robotę w środku.
1
@Kajtek77 On po zerwanych może mieć problem z powrotem do formy ale życze mu jak najlepiej bo lubie Memphisa.
0
@DLFCB Bo grali niezle i mieli dużo szczęścia.
7
@BarcaInfo Bo Eden nigdy nie był od strzelania.To gość który minie 3 i dogra.
2
Ale pięknie gra Lipsk.
0
@SergioTomas Bez Sona i Kane'a.
1
@IronSanHybrid a wygra pewnie Tottenham xD
0
Tottenham bez Sona i Kane'a.Moze być ciężko a widzę cały czas kurs na nich rośnie.
0
@Hiacynk Felix wróci na rewanż?
0
Rewanże zapowiadają się bardzo ciekawie.
0
Haaland jest najlepszy na świecie.
8
Haaland co dotknie to brameczka.Co za typ.
5
@Chwytliwy Neymara jeszcze czasem widać że coś próbuje ale Mbappe duch dziś.
2
@KamQiX overy poszły w ... :v
0
Nuda w Dortmundzie.