Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A tak się napalilem na igrzyska w tym roku a szczególnie na siatkarzy gdzie w końcu mamy duże szanse na medal. Eh. Oby do sierpnia to przeszło.
0
@Janiama zobaczymy. Nie ma co się tak aż nastawić bo nam głowy nie wytrzymają.
1
@NGTRX jak to ryje banie to o panie. Polska niegotowa
2
@Bykunn tak jak zimy hah
0
Przyjdzie lato i wirus zniknie. Polacy to lubią się pocieszać :v
1
Panika to dopiero się zacznie.
1
@BarcaInfo Ale ten czas mija.Z ciekawości zobaczyłem ile lat ma Thiago a tu zaraz 29 na karku.
0
@PanPatrykk Może i tak ale Barcelona lubi transfery za ponad 100M+.
1
@Avada Kedavra ty powinnes byc prezydentem.Zgadzam się całkowicie a wkurza jak nie wiem co.
2
@bixmix Ja dziś z 5 zł zrobiłem 45 także biznes życia :v
5
@Mesi12 Nie wiem ile tobie zapłacili za pisanie takich pierdół
0
@Damian11 W Porto było świetny.
3
To klepanko Juve kojarzy mi się z pewnym zespołem.
5
@barteq United od pewnego czasu jest bardzo dobrą drużyna.
0
@Barca1992 Tak zawsze było z tymi poważnymi wirusami.
0
@kewin Szeroka to dopiero może nadejść.
0
W sumie ciekawe jak zakończy się ten cały koronawirus.Czy pójdzie na szeroką skalę czy może niedługo już o nim nawet nikt nie wspomni.
0
Kyrie Irving chciałby podobno by nowym trenerem Nets został Tyronn Lue.
@student97r fajna opcja chyba :v
1
@FranzMaurer Kupił Stonesa za 50 baniek ale sam ogarnął w końcu że on nie nadaje sie do niczego.
3
@Hiacynk 35 lat ale jakość nadal jest.
0
@Chwytliwy W Lato kupić Jacka z Aston Villi,ogarnąć Pogbe albo sprzedać,jakiś napastnik i można walczyć o coś.
1
@TheMefju Odrzuć oba i oglądaj derby LA na c+ o 20:30.
4
@Chwytliwy Waleczna młodzierz typu McTommy czy Willams.Fajnie się ogląda tą ich ambicje
3
Ale Ederson to jest bolec.
o.o
1
@NGTRX Niech się cieszą że Martial się pochamił zamiast wystawic sete Bruno.
0
@Hosh Z Pogbusiem chciałbym go zobaczyc.Duecik wyborny by był.
0
@MaTt_BarcaFan bo Bruno go zjada
0
Bruno 200 iq grajek
3
@ArdoFCB zrobili daba
1
@FC1899Barca Wielka Brytania rządzi.Fury -WBC a Antek reszta pasów + inni fajni bokserzy tacy jak Chrisora czy Whyte.