5

A tak się napalilem na igrzyska w tym roku a szczególnie na siatkarzy gdzie w końcu mamy duże szanse na medal. Eh. Oby do sierpnia to przeszło.

0

@Janiama zobaczymy. Nie ma co się tak aż nastawić bo nam głowy nie wytrzymają.

1

@NGTRX jak to ryje banie to o panie. Polska niegotowa

2

@Bykunn tak jak zimy hah

0

Przyjdzie lato i wirus zniknie. Polacy to lubią się pocieszać :v

1

Panika to dopiero się zacznie.

1

@BarcaInfo Ale ten czas mija.Z ciekawości zobaczyłem ile lat ma Thiago a tu zaraz 29 na karku.

0

@PanPatrykk Może i tak ale Barcelona lubi transfery za ponad 100M+.

1

@Avada Kedavra ty powinnes byc prezydentem.Zgadzam się całkowicie a wkurza jak nie wiem co.

2

@bixmix Ja dziś z 5 zł zrobiłem 45 także biznes życia :v

5

@Mesi12 Nie wiem ile tobie zapłacili za pisanie takich pierdół

0

@Damian11 W Porto było świetny.

3

To klepanko Juve kojarzy mi się z pewnym zespołem.

5

@barteq United od pewnego czasu jest bardzo dobrą drużyna.

0

@Barca1992 Tak zawsze było z tymi poważnymi wirusami.

0

@kewin Szeroka to dopiero może nadejść.

0

W sumie ciekawe jak zakończy się ten cały koronawirus.Czy pójdzie na szeroką skalę czy może niedługo już o nim nawet nikt nie wspomni.

0

Kyrie Irving chciałby podobno by nowym trenerem Nets został Tyronn Lue.
@student97r fajna opcja chyba :v

1

@FranzMaurer Kupił Stonesa za 50 baniek ale sam ogarnął w końcu że on nie nadaje sie do niczego.

3

@Hiacynk 35 lat ale jakość nadal jest.

0

@Chwytliwy W Lato kupić Jacka z Aston Villi,ogarnąć Pogbe albo sprzedać,jakiś napastnik i można walczyć o coś.

1

@TheMefju Odrzuć oba i oglądaj derby LA na c+ o 20:30.

4

@Chwytliwy Waleczna młodzierz typu McTommy czy Willams.Fajnie się ogląda tą ich ambicje

3

Ale Ederson to jest bolec.
o.o

1

@NGTRX Niech się cieszą że Martial się pochamił zamiast wystawic sete Bruno.

0

@Hosh Z Pogbusiem chciałbym go zobaczyc.Duecik wyborny by był.

0

@MaTt_BarcaFan bo Bruno go zjada

0

Bruno 200 iq grajek

3

@ArdoFCB zrobili daba

1

@FC1899Barca Wielka Brytania rządzi.Fury -WBC a Antek reszta pasów + inni fajni bokserzy tacy jak Chrisora czy Whyte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?