Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FeloRPS klimat 1 sezonu to coś cudownego
1
@Chwytliwy Myślę że go wykupią po sezonie.To idealny rezerwowy.
68
Bruno Fernandes jest najlepszym przykładem że nie trzeba mitycznych aklimatyzacji,dopasowania się do klubu i innych pierdół.Gość się przeniósł do nowego klubu i zamiata.Co mecz ma zawodnika meczu.Asysty i bramki same się strzelają.A jak sama gra United się poprawiła dzięki niemu.Wygląda jakby grał w United 10 lat.
1
@barcelonaLM Oby bo bardzo go lubię.
0
@Mns21 o nie.Trzymaj się Dono :C
2
@Striker nie no dawaj,ona nie jest taka że musisz byc non stop :d
0
@piotrek1315 możne i na fonie grac
0
@Striker socermanager.com kolejki co tydzien+puchary .Łatwo ogarniesz swirze jak coś pytaj
1
@Nano22 No ja własnie tez kiedys grałem jak chodziłem do gimnazjum :v Konto już mam tam 7 lat xd
1
Witam jako że teraz te korany i wgl to niektórzy mają troche czasu a wieć chciałby ktos ze mną i moimi znajomymi 4(osoby) grac w online socer manager?Gierka to typowy futbol manager gdzie ustalasz taktyke,robisz transfery itd.Bardzo łatwa w obsłudze.Jest już nas obecnie 6 a świat gry wyruszy gdy będzie przynajmniej 10 osób.
ID świata : 416951
Jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało niżej.
8
@Veb1233 bo prawda jest taka że wrzutki są najskuteczniejsze
1
@AmigoBlancos nigdy więcej 26 stycznia.
1
@barcelonaLM Zrobi się cieplej to napewno się to w jakiś stopniu ograniczy i będzie można rozrgrywać coś tam.Całkowicie napewno nie.
2
@barcelonaLM Taki mistrz to wgl nie smakuje.Już wolałbym żeby nikt nie zdobył.
0
Niezle Neymar potrolował Haalanda.Chyba go coś nie polubiał.
1
Na Polsacie chyba 1 raz Atleti oglądali.Od zawsze tak grają a oni z jakimś bólem d.
0
Real rozniósł Liverpool
2
Kibice Atleti....wow
1
Złota piłka dla Loro
1
Fart się skończył.
0
Mane jak odjedzie to loo panie.
2
Neymar>Sancho. Zapraszam do dyskusji.
1
Autobusy wychodzą z mody.Cholo musi w końcu to zrozumieć.
0
Atleti bez szans w tym meczu.
0
@Hiacynk czukwe bukwe ablabaga
0
Durant już robi wsady na treningach. Coś czuję że to może być jeszcze lepszy KD.Tak naprawdę od nowego sezonu będzie mógł prowadzić swój zespół. KD to top3 koszykarzy ostatniej dekady ale jednak grał w zespole gwiazd.
2
@kerouac Paryż zzzzz
2
@Damiano27psk problem
22
Współczuję kasjerom i ludziom którzy pracują w sklepach.Zapier*** jak na dożynkach u babci.Panika jest czasem gorsza niż choroba.
21
@SuperVegeta A po polsku maszyna