Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kajtek77 trochę napewno
1
@Danny Gaucho Ronaldinho powinien być przez 10 lat nietykalny.Zmarnowal się.
1
@MichVeB Brazyliczycy czyli Pato,Adriano,Robinho czy Ronaldinho,Romario, Ronaldo
1
@kerouac kerłak taki bogaty?
0
Niezły skład ma Greenwood w fifce :
https://x.com/masongreenwood/status/1240037282419261440
5
@urbipl Dzięki za info
1
@codemat Może jakis talent jest wsród tej 4
3
@Martwy Zajmie ci trochę czasu.Jak sie wczujesz to nie bedziesz chciał skończyc.Kapitalna giereczka.
1
Rodzice Karla-Anthony’ego Townsa zachorowali na COVID-19. Środkowy Timberwolves podzielił się tym faktem za pomocą mediów społecznościowych. O ile jego ojciec czuje się dobrze, tak stan matki jest dużo gorszy – kobieta znajduje się w śpiączce.
/probasket
1
@Adamski69 Szczerze ten cały Stonoga już zaczyna mnie nudzić.
0
@kamson24 No odwala czasem dziwne akcje ale jest wybitnym siatkarzem.
3
Ngapeth już po wirusie.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90914024_2652962574830244_9096807764482588672_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=K3006-8XwOkAX9B2mEk&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=0d1d5f7564992e510b8ad9d3435f39a2&oe=5EA2AAAC
1
@Witekk10 W sobote shrek 2 o 20 swirze
0
@justfootball ja mam problem że mnie to nie obchodzi
3
@Maximus2 W koncu będzie trzeba normalnie żyć bo nie moze to wiecznie trwać.
0
@sebasek99 a kto z Ameryki koniu?
0
@BarcaInfo https://www.fcbarca.com/uploads/new-news-large/90132_1562675706.jpg
1
@FranzMaurer No zaczęli grać dobrze.
5
@Norbusss99 Shrek 2
2
@Xavyol problem
5
Manchester United w sezonie 2019/2020 może pochwalić się największą liczbą wychowanków, którzy wystąpili w Premier League.
Może nie ma takich wyników co kiedyś ale jednak to pozostało w tym klubie do dziś.
0
@sniper16x dobre ale fejm Que tez robi swoje
33
Apropo najpopularniejszego filmu pt ,,Messiego chce udawać''
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90727821_2647988468644268_7320499472285302784_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=Q4D9omypTeEAX_Wb8Gf&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=5c59fbf31184acf8ed82620215c41a39&oe=5EA0CC30
0
@MichVeB Greenwood to kozak totalny.Za 2-3 lata przejmuje scene piłkarską.
4
Rozwody podczas kwarantanny
2
@Lord_Vader jestem bohaterem
1
@betonito Tak jak napisał @SeeleyBooth.Nie wiadomo o które elementy konkretnie chodzi.Neymar ma bardziej tą technike efektowną.W końcu jest Brazylijczykiem.
0
@MSN30 wstydzisz się?
0
@tadzik447 Suchar godny Tadeusza Norka
0
@wachaFCB Luzik arbuzik.