Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@puyol_presidend5 przynajmniej chłop od serca śpiewał
2
@kerouac a zobaczę w sumie
2
@Cochise też bym chciał zobaczyć inne wiadomości w TV niż covid-19
1
@DanielOOL forever
1
@barcelonaLM zgadzam się proszę Pana.
0
@Bykunn oj tak.Taki klimatyczny a ten 4 jakiś na siłę robiony
1
Oglądam właśnie sobie Shreka 4 i shit totalny Poprzednie części zdecydowanie lepsze.
0
@PanPatrykk ja tam na nikogo nie głosuję i jest zajebiście.
0
@Eto'o9 R10 tak będzie
0
@itmustbejoke Vidic
0
@Ramos9248 o kurde.200 to faktycznie już dużo.A to leczyles się jakimiś lekami czy coś?
0
@LuisSalvano też wind nigdy nie lubiłem xD
0
@Ramos9248 a jak to dostałeś i co to jest tak szczegółowo ?
1
Macie jakieś lęki?
2
@BarcaInfo Gdzie tu sprawiedliwość?Christo chyba leków nie brał
2
@Criss18Barca Ale to była siatkarka.Nie dość że skillowo mocna to jeszcze urodą zachwycała.
0
@Criss18Barca Jest Skowrońska?
16
@Hiacynk Ta a ze Stoke City to by nie istniał
1
@Danny Gaucho Zgadza się.Marna podróbka boskiego Diego.
3
@Kusco15 Tyson 1,70 w kapeluszu a składał cała scene bokserką.Mistrz świata w wieku 20 lat.Chłopie stop talk
0
@Kusco15 Messi to najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu.
1
@Chakalaka Napewno nie.Moze i liczby ma lepsze tak jak Ronaldo ale od Messiego ale to Fenomeno>Suarez i Messi>Ronaldo.
2
@Hiacynk Najlepsza 9 w historii.Bez dyskusji.
0
@barcafan9512 Może być gorzej jeśli Kidawa uzyska więcej niż 10 %
0
@BarcaInfo Warunki ma kapitalne.1,75cm i 68kg wg wikipedi
2
Wirusowi zakupowicze
0
Śpita czy może jednak nie?
0
@piotrek1315 Hmm.Ciekawe.
9
@Avada Kedavra Jego twórczość jest bardzo dobra.
1
@matirix20 Bo jest spoko gościem tylko fanbase ma troche zj3bany.