3

@puyol_presidend5 przynajmniej chłop od serca śpiewał

2

@kerouac a zobaczę w sumie

2

@Cochise też bym chciał zobaczyć inne wiadomości w TV niż covid-19

1

@DanielOOL forever

1

@barcelonaLM zgadzam się proszę Pana.

0

@Bykunn oj tak.Taki klimatyczny a ten 4 jakiś na siłę robiony

1

Oglądam właśnie sobie Shreka 4 i shit totalny Poprzednie części zdecydowanie lepsze.

0

@PanPatrykk ja tam na nikogo nie głosuję i jest zajebiście.

0

@Eto'o9 R10 tak będzie

0

0

@Ramos9248 o kurde.200 to faktycznie już dużo.A to leczyles się jakimiś lekami czy coś?

0

@LuisSalvano też wind nigdy nie lubiłem xD

0

@Ramos9248 a jak to dostałeś i co to jest tak szczegółowo ?

1

Macie jakieś lęki?

2

@BarcaInfo Gdzie tu sprawiedliwość?Christo chyba leków nie brał

2

@Criss18Barca Ale to była siatkarka.Nie dość że skillowo mocna to jeszcze urodą zachwycała.

0

@Criss18Barca Jest Skowrońska?

16

@Hiacynk Ta a ze Stoke City to by nie istniał

1

@Danny Gaucho Zgadza się.Marna podróbka boskiego Diego.

3

@Kusco15 Tyson 1,70 w kapeluszu a składał cała scene bokserką.Mistrz świata w wieku 20 lat.Chłopie stop talk

0

@Kusco15 Messi to najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu.

1

@Chakalaka Napewno nie.Moze i liczby ma lepsze tak jak Ronaldo ale od Messiego ale to Fenomeno>Suarez i Messi>Ronaldo.

2

@Hiacynk Najlepsza 9 w historii.Bez dyskusji.

0

@barcafan9512 Może być gorzej jeśli Kidawa uzyska więcej niż 10 %

0

@BarcaInfo Warunki ma kapitalne.1,75cm i 68kg wg wikipedi

2

Wirusowi zakupowicze


0

Śpita czy może jednak nie?

0

@piotrek1315 Hmm.Ciekawe.

9

@Avada Kedavra Jego twórczość jest bardzo dobra.

1

@matirix20 Bo jest spoko gościem tylko fanbase ma troche zj3bany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?