Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Ja bym tam Zizou wkręcił za niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Najlepsza 11 w historii wg weszło :
https://weszlo.com/wp-content/uploads/2020/04/93578537_686781602084087_3482300127148769280_n.png
@macio_944
2
@Hiacynk Dobre warunki fizyczne,obie nogi i ogólnie miał taką czutke w polu karnym.
1
@Hiacynk Potężny czołg.Jakos zawsze go lubialem i nadal lubie.
5
@Chakalaka Też mi się tak wydaje :v
11
@July_6_BcN @Chakalaka @Xwowrak to raczej miał być joke.Chilll
0
@Ermitano o tej godzinie to do spania proszę Pani a nie zakupy
0
@DaPi na mandata pan zasłużył?
0
Kto czuwa na nocnej warcie?
5
@NeroTFP Świat piękny tylko ludzie to kur**.
0
@xofcbxo dla kobiet tylko reds malinowy
1
@IronSanHybrid przejmujesz się jakimiś lamusami z internetu :v
2
8 mila i ten finał ajajajajaj
0
@puyol_presidend5 Hugo Boss
0
@Bartek22 Nie od dziś wiadomo że zarówno Messi jak i Lusito by chcieli powrotu swojego ziomka.Messi ma bardzo dużą władzę w tym klubie także will see
0
@masq Messi musi byc zawiedziony
2
@Kokokokok Skazany na śmierc
1
rip @LuisSalvano
1
@Bartek22 Albo jak te zagadki zadawał swoje xdd
2
@DaPi Tylko on się nadawał do tej roli.Janusz to już legenda plebani i polskich seriali.
4
@Bartek22 Janusz Tracz.Takiego zimnego skur****syna zagrać to jest sztuka.I to z taką klasą.Uwielbiam gościa.
1
@Janiama To dawaj na orlik 1vs1 cwaniaku
0
@tobiasson92 Oby bo już trochę lipa oglądac ciagle powtóki tych starych meczy.
0
@tobiasson92 No premier lig już naciska.Mało się nie z3sraja.
0
@barcelonaLM Przydałoby się.Marzy się powrót do normalności.
1
Ja to już chyba mam dla siebie maske :
https://cont4.naekranie.pl/media%2Fcache%2Farticle-cover%2F2019%2F12%2F58_5deff6cacfdda.jpeg
1
@dominik127pl To naszczęścia ja go nie mam :D
1
@NGTRX A jak ktoś pracuje np na budowie?
0
@l0Messini worek na śmieci napewno masz.Także na łeb i do przodu