Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Mój dziadek woli Maradone ale Leo tez lubi :v
0
@BarcaInfo Ty to już byś mógł rywalizowac ze swoimi
2
@juliacicha W sumie masz więcej złotych pilek niż nasz byly gwiazdor brazylijski
1
@juliacicha No to 5 do 1 dla Cristiano
5
@Kapitan hawk Naszczęscie to on ma 5 złotych piłek a ona ani jednej
0
W sumie pan Cristiano trochę sie zmienił
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/G4nJfRbMftLxyTkBs6pqNk4nlgkQaIWnQHZCJpgAmdRwgEngbhFXpan3TpHDUwfomGvEB-DrLwezBVFrUnJsU9_075-z30rleFrUgh7XW30JKzoKdkzwHaQfdcXFrN_zHtP5wA
2
@BarcaInfo Ronaldo jest takim zawodnikiem przy którym nigdy nie wiesz kiedy strzeli bo on strzela dosłownie z każdej pozycji.A Messi to Messi.Jeden balans ciała,lewa nóżka i cyk bramka.
2
@kubix05 Tam się robiło szesciopak
5
@MichVeB Milanu to aż szkoda.Myśle że nawet najwięksi anty-fani Milanu chcieliby by ten klub się podniósł.
11
@codemat City.Pep by nie oddał takiego wyniku.
1
@Arkon Ja to chyba Beckhama bo mialem jego koszulke.I jakos ogólnie go lubiłem.Jeden z moich top3 ulubionych piłkarzy ogólnie.
2
@Arkon On niby był z wysp ale w środku chyba jednak dusza Brazylijczyka.
3
@Janiama Jak patrzę na niego na filmikach to wygląda jak jakas zabawka która sterujesz.Kreci sie we wszystkiego strony.Mija jak chce.
5
@Arkon No podobno kiedys powiedział że załozy Cruyff'owi siatke podczas meczu i pierwsze co zrobił to podbiegl do Johana i zalozyl mu ta siatke xD.Tak mają ci najbardziej beszczelnie utalentowani.
16
@BarcaInfo A trawa jest zielona. [Encore]
5
@Arkon Best podobno gdyby nie alko i melanże zostałby najlepszym zawodnikiem w historii.
2
@justfootball Szczytem chamstwa to jest glosować na kogokolwiek w tym kraju
2
@Janiama Chyba że gierka po futsalowemu,technicznie.To wtedy bajka.
3
@Janiama Szczególnie jakby ktoś wyj3bał piłe to by było fajnie.
0
@MrShakira Juz jest Griezmann który nie wiadomo gdzie ma grac.
0
@MrShakira To Messi v 2.0 Nie może być 2 takich zawodników w jednym timku.
0
@Danny Gaucho Ten 1 chyba wolne strzelał
16
@xofcbxo Bo ma pecha.I to dużo pecha.
3
@Baron Bo to Neymar był zarówno w 1 jak i w 2 meczu najlepszy.
2
@Nano22 No za tą remontade będe wdzięczny Neymarowi do końca życia.Opuścil Barcelone ale to jaką on dał nadzieję w tym meczu zapamiętam do końca życia.Byłem z tych co uważałem ze nie da sie tego odrobić a po bramce Cavaniego powiedziałem ,,adios''.
1
@VamosGirl Mój brat go ma i jest bardzo zadowolony.Ja sam mam iphona s5 i gitarka jest :v
0
@Pablo83lbn A powiem ci ze nie pamietam ktory to był sezon.Taka czerwoniutka z 7.
0
@Pablo83lbn Ja mam Beckhama z United. To bede nosił ze soba do konca życia.Pierwsza koszulka ktora dostałem jak mieszkałem jeszcze w Angli
1
@Danny Gaucho No w takich Lakersach to bym pograł :v
4
@Damian11 Ja to najchętniej już bym zakończył te sezon i czekał na następny :v